Taal: NL EN
Gewest BBSA - Nationaal
Aramith Billiard Balls. Kijk op www.saluc.com! Euro Millions

Tornooien » BR - Belgium Ranking 1

Details
Overzicht breaks - Break List
BR - Belgium Ranking 1
Rangnummer
1
Type
Men
Leiding
VSF+, gewest BBSA - Nationaal
Periode
2018-09-29 tot 2018-09-30
Club
Riley Inn SC (Genk)
Play Ball SC (Hasselt)
Deelnemers
121
Last 128
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
1
2018-09-29
10:00
Bartholomé David
3 - 2
Verherstraeten Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
2
2018-09-29
10:00
Morren Marc
2 - 3
De Bruyn Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
3
2018-09-29
10:00
Poilvache Bjorn
3 - 1
D´hond Guy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
4
2018-09-29
10:00
Degruyter Stefaan
1 - 3
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
5
2018-09-29
10:00
Nys Kris
3 - 1
Nagels Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
6
2018-09-29
10:00
D´hondt Johan
3 - 0
Verherstraeten Matthijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
7
2018-09-29
10:00
Helsen Kurt
3 - 1
De Staelen Hendrik
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
8
2018-09-29
10:00
De Schutter Dimitri
0 - 3
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
9
2018-09-29
10:00
Diels Tim
FF - 3
Van de Voorde-Van Bocxlaer Freek
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
10
2018-09-29
10:00
Jamart Jerome
3 - 2
Van Geertsom Christoph
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
11
2018-09-29
10:00
Jansen Nick
3 - 2
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
12
2018-09-29
10:00
Struijs Jeroen
3 - 1
Vanwelssenaers Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
13
2018-09-29
12:00
Vandaele Jurgen
3 - 2
Vastenavondt Tomas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
14
2018-09-29
?
Kindermans Eddy
1 - 0
seed-109
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
15
2018-09-29
?
Kouklous Dimitrios
1 - 0
seed-100
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
16
2018-09-29
?
Vanoirbeek Tom
1 - 0
seed-125
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
17
2018-09-29
?
Cornitensis Rik
1 - 0
seed-126
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
18
2018-09-29
?
De Smet Jan
1 - 0
seed-99
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
19
2018-09-29
?
Cnudde Peter
1 - 0
seed-110
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
20
2018-09-29
?
Daniëls Wim
1 - 0
seed-115
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
21
2018-09-29
10:00
Hontelé Thomas
0 - 3
Blancke Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
22
2018-09-29
10:00
Van Elst Eddy
3 - 1
Leclercq Georges
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
23
2018-09-29
10:00
Debay Kevin
FF - 3
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
24
2018-09-29
10:00
Vrints Jos
3 - 2
Monette Frank
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
25
2018-09-29
10:00
Kesteloot Jan
3 - 1
Crabbé Tim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
26
2018-09-29
10:00
Lykidis Spiridon
3 - FF
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
27
2018-09-29
10:00
Vermeyen Roel
3 - 1
Vrancken Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
28
2018-09-29
10:00
Wittoeck Davy
1 - 3
Godeyne Nicky
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
29
2018-09-29
16:30
Vandersteen Alain
3 - 0
Termote Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
30
2018-09-29
16:30
Van de Velde Jeffrey
3 - 1
Lepers Frederic
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
31
2018-09-29
16:30
Montes Lorenzo Yago
3 - 0
Clauw Dimitri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
32
2018-09-29
16:30
De Wit Matthias
3 - 0
Tytgat Kurt
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 96
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
33
2018-09-29
12:00
Derieuw Peter
3 - 1
Bartholomé David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
34
2018-09-29
12:00
Monard Andries
3 - 2
De Bruyn Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
35
2018-09-29
12:00
Alaerts Robby
3 - 1
Poilvache Bjorn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
36
2018-09-29
12:00
Ducasteele Davy
1 - 3
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
37
2018-09-29
12:00
Lievens Serge
FF - 3
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
38
2018-09-29
12:00
Duchateau Patrick
0 - 3
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
39
2018-09-29
12:00
Van Tiggelen Bert
3 - 1
Helsen Kurt
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
40
2018-09-29
12:00
Verelst Paul
0 - 3
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
41
2018-09-29
12:00
Voets Jos
3 - 1
Van de Voorde-Van Bocxlaer Freek
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
42
2018-09-29
12:00
Lycops Dirk
3 - 0
Jamart Jerome
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
43
2018-09-29
12:00
Bonne Chris
1 - 3
Jansen Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
44
2018-09-29
12:00
Clinckemaillie Steven
3 - 2
Struijs Jeroen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
45
2018-09-29
14:00
Van Camp Jean Pierre
1 - 3
Vandaele Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
46
2018-09-29
14:00
Geentjens Brent
1 - 3
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
47
2018-09-29
14:00
Verheyde Gino
3 - 0
Kouklous Dimitrios
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
48
2018-09-29
14:00
Dethier Pierre
3 - 1
Vanoirbeek Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
49
2018-09-29
16:00
Moeyersons Serge
3 - 2
Cornitensis Rik
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
50
2018-09-29
16:00
Lozano-Martinez Emmanuel
2 - 3
De Smet Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
51
2018-09-29
16:00
Letècheur Frédéric
2 - 3
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
52
2018-09-29
16:00
Van Daele Bert
1 - 3
Daniëls Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
53
2018-09-29
12:00
Marchica Vincenzo
3 - 2
Blancke Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
54
2018-09-29
12:00
Maesen Dirk
3 - 2
Van Elst Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
55
2018-09-29
12:00
Roegies Carl
0 - 3
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
56
2018-09-29
12:00
Heynderickx Alwin
3 - 0
Vrints Jos
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
57
2018-09-29
12:00
De Mulder Kristof
3 - 2
Kesteloot Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
58
2018-09-29
12:00
Nagels Gunter
1 - 3
Lykidis Spiridon
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
59
2018-09-29
12:00
Kempenaers Gert
3 - 0
Vermeyen Roel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
60
2018-09-29
12:00
Poelmans Rudy
0 - 3
Godeyne Nicky
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
61
2018-09-29
18:30
Kerckvoorde Patrick
FF - 3
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
62
2018-09-29
18:30
Snijders Tom
3 - 0
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
63
2018-09-29
18:30
Baekelmans Daniel
3 - 2
Montes Lorenzo Yago
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
64
2018-09-29
18:30
Deroose Dennis
1 - 3
De Wit Matthias
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 64
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
65
2018-09-29
14:00
Hanssens Kevin
4 - 0
Derieuw Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
66
2018-09-29
14:00
De Roeck Wim
4 - 0
Monard Andries
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
67
2018-09-29
14:00
van Herk Mario
4 - 1
Alaerts Robby
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
68
2018-09-29
14:00
Sokolowski Sybren
3 - 4
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
69
2018-09-29
14:00
T´Syen Chris
0 - 4
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
70
2018-09-29
14:00
Van De Parre Daan
0 - 4
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
71
2018-09-29
14:00
Demuynck Nick
4 - 0
Van Tiggelen Bert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
72
2018-09-29
14:00
Pelgrims Wesley
4 - 2
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
73
2018-09-29
14:00
Bullen Peter
4 - 0
Voets Jos
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
74
2018-09-29
14:00
Tan Wang Chooi
4 - 2
Lycops Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
75
2018-09-29
14:00
Maas Joris
2 - 4
Jansen Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
76
2018-09-29
14:00
Kaerts Bjorn
1 - 4
Clinckemaillie Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
77
2018-09-29
16:00
Vanhee Nick
4 - 0
Vandaele Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
78
2018-09-29
16:00
Vandevoort Kevin
3 - 4
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
79
2018-09-29
16:00
Arnaert Ludovic
3 - 4
Verheyde Gino
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
80
2018-09-29
16:00
Heusdens Jurian
4 - 2
Dethier Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
81
2018-09-29
18:00
De Staelen Laurens
4 - 2
Moeyersons Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
82
2018-09-29
18:00
Hemelsoet Rene
4 - 3
De Smet Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
83
2018-09-29
18:00
Vervondel Yorben
4 - 2
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
84
2018-09-29
18:00
Vanoppen Kobe
4 - 2
Daniëls Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
85
2018-09-29
14:00
Lambrechts Steve
4 - 1
Marchica Vincenzo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
86
2018-09-29
14:00
Heirewegh Luc
4 - 2
Maesen Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
87
2018-09-29
14:00
Leclercq Julien
4 - 1
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
88
2018-09-29
14:00
Schelfhaut Jesse
4 - 0
Heynderickx Alwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
89
2018-09-29
14:00
Durnez Amedeo
4 - 0
De Mulder Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
90
2018-09-29
14:00
Moermans Johny
0 - 4
Lykidis Spiridon
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
91
2018-09-29
14:00
Durnez Pascal
2 - 4
Kempenaers Gert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
92
2018-09-29
14:00
Van Wassenhove Cédric
4 - 3
Godeyne Nicky
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
93
2018-09-29
20:30
Vanthournout Lieven
3 - 4
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
94
2018-09-29
20:30
Degenaers Dave
4 - 1
Snijders Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
95
2018-09-29
20:30
Geysels Patrick
4 - 0
Baekelmans Daniel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
96
2018-09-29
20:30
Jacobs Jeff
4 - 0
De Wit Matthias
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 32
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
97
2018-09-29
16:30
Hanssens Kevin
4 - 0
De Roeck Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
98
2018-09-29
16:30
van Herk Mario
1 - 4
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
99
2018-09-29
16:30
Nys Kris
1 - 4
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
100
2018-09-29
16:30
Demuynck Nick
2 - 4
Pelgrims Wesley
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
101
2018-09-29
16:30
Bullen Peter
4 - 2
Tan Wang Chooi
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
102
2018-09-29
16:30
Jansen Nick
3 - 4
Clinckemaillie Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
103
2018-09-29
18:30
Vanhee Nick
4 - 1
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
104
2018-09-29
18:30
Verheyde Gino
0 - 4
Heusdens Jurian
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
105
2018-09-30
10:00
De Staelen Laurens
4 - 1
Hemelsoet Rene
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
106
2018-09-30
10:00
Vervondel Yorben
3 - 4
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
107
2018-09-29
16:30
Lambrechts Steve
2 - 4
Heirewegh Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
108
2018-09-29
16:30
Leclercq Julien
2 - 4
Schelfhaut Jesse
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
109
2018-09-29
16:30
Durnez Amedeo
4 - 0
Lykidis Spiridon
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
110
2018-09-29
16:30
Kempenaers Gert
3 - 4
Van Wassenhove Cédric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
111
2018-09-30
10:00
Vandersteen Alain
2 - 4
Degenaers Dave
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
112
2018-09-30
10:00
Geysels Patrick
2 - 4
Jacobs Jeff
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 16
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
113
2018-09-30
12:00
Hanssens Kevin
4 - 3
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
114
2018-09-30
12:00
D´hondt Johan
3 - 4
Pelgrims Wesley
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
115
2018-09-30
12:00
Bullen Peter
4 - 0
Clinckemaillie Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
116
2018-09-30
12:00
Vanhee Nick
1 - 4
Heusdens Jurian
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
117
2018-09-30
12:00
De Staelen Laurens
4 - 0
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
118
2018-09-30
12:00
Heirewegh Luc
2 - 4
Schelfhaut Jesse
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
119
2018-09-30
12:00
Durnez Amedeo
3 - 4
Van Wassenhove Cédric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
120
2018-09-30
12:00
Degenaers Dave
3 - 4
Jacobs Jeff
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Quarter Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
121
2018-09-30
14:30
Hanssens Kevin
4 - 3
Pelgrims Wesley
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
122
2018-09-30
14:30
Bullen Peter
4 - 0
Heusdens Jurian
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
123
2018-09-30
14:30
De Staelen Laurens
4 - 2
Schelfhaut Jesse
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
124
2018-09-30
14:30
Van Wassenhove Cédric
1 - 4
Jacobs Jeff
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Semi Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
125
2018-09-30
17:00
Hanssens Kevin
4 - 1
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
126
2018-09-30
17:00
De Staelen Laurens
1 - 4
Jacobs Jeff
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Final
Best of 9 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
127
2018-09-30
20:00
Hanssens Kevin
5 - 1
Jacobs Jeff
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
  • Loterij
  • loterij
  • loterij
Gewest BBSA - Nationaal
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
World Snooker
BOIC - Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité
EBSA - European Billards & Snooker Association
IBSF - International Billiards & Snooker Federation
BBSA vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2019 BBSA vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue