Taal: NL EN
Gewest BBSA - Nationaal
Aramith Billiard Balls. Kijk op www.saluc.com! Euro Millions

Tornooien » BR - Belgium Ranking 2

Details
Overzicht breaks - Break List
BR - Belgium Ranking 2
Rangnummer
2
Type
Men
Leiding
VSF+, gewest BBSA - Nationaal
Periode
2018-11-17 tot 2018-11-18
Club
Sint Martinus SC (Gent)
Arena SC (Gent)
Deelnemers
125
Last 128
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
1
2018-11-17
10:00
Jansen Nick
0 - 3
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
2
2018-11-17
10:00
De Wit Matthias
0 - 3
Dorchies Jeremy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
3
2018-11-17
10:00
Nys Kris
3 - 0
De Schutter Dimitri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
4
2018-11-17
10:00
Bombois Kris
3 - 2
Druyts Stephan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
5
2018-11-17
10:00
Mortelé Jan
1 - 3
De Bruyn Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
6
2018-11-17
10:00
Van Elst Eddy
0 - 3
Cuepers Hans
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
7
2018-11-17
10:00
Hoes Yorrit
2 - 3
Lemahieu Michael
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
8
2018-11-17
10:00
Truyens Patrick
1 - 3
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
9
2018-11-17
12:00
Vincent Niel
3 - 0
Blancke Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
10
2018-11-17
12:00
Callewaert Alexis
3 - 2
Dirven Andy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
11
2018-11-17
10:00
Clauw Dimitri
0 - 3
Verherstraeten Matthijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
12
2018-11-17
10:00
Wille David
2 - 3
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
13
2018-11-17
10:00
Helsen Kurt
2 - 3
De Smet Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
14
2018-11-17
10:00
Diels Tim
FF - 3
Vandaele Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
15
2018-11-17
10:00
Vrancken Marc
0 - 3
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
16
2018-11-17
10:00
Kindermans Eddy
3 - 2
Crabbé Tim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
17
2018-11-17
10:00
De Smet Stéphane
2 - 3
El Kaïd El Oujdi Jauad
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
18
2018-11-17
10:00
D´hondt Johan
3 - 1
Wittoeck Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
19
2018-11-17
12:00
Godeyne Nicky
FF - 3
Degruyter Stefaan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
20
2018-11-17
12:00
Jamart Jerome
1 - 3
Igten Yassine
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
21
2018-11-17
10:00
Tollenaere Pascal
3 - 0
Bartholomé David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
22
2018-11-17
10:00
Verheyden Erwin
2 - 3
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
23
2018-11-17
10:00
Lepers Frederic
0 - 3
Verherstraeten Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
24
2018-11-17
10:00
Cnudde Peter
3 - 0
Termote Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
25
2018-11-17
10:00
Van Impe Kristof
2 - 3
Nagels Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
26
2018-11-17
10:00
De Schoenmaker Jan
0 - 3
Van Den Broeck Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
27
2018-11-17
10:00
Vanwelssenaers Tom
2 - 3
Morren Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
28
2018-11-17
10:00
Van Geertsom Christoph
1 - 3
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
29
2018-11-17
12:00
Van Sand Rudiger
FF - 3
Montes Lorenzo Yago
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
30
2018-11-17
?
Pape Christophe
1 - 0
seed-111
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
31
2018-11-17
?
Vandersteen Alain
1 - 0
seed-98
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
32
2018-11-17
?
Vastenavondt Tomas
1 - 0
seed-127
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
Last 96
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
33
2018-11-17
12:00
Van Daele Bert
3 - 1
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
34
2018-11-17
12:00
Letècheur Frédéric
3 - 2
Dorchies Jeremy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
35
2018-11-17
12:00
Lozano-Martinez Emmanuel
1 - 3
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
36
2018-11-17
12:00
Monard Andries
3 - 1
Bombois Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
37
2018-11-17
12:00
Kerckvoorde Patrick
3 - 2
De Bruyn Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
38
2018-11-17
12:00
Vanoirbeek Tom
3 - 1
Cuepers Hans
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
39
2018-11-17
14:00
Van Puyenbroeck Tijs
3 - 0
Lemahieu Michael
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
40
2018-11-17
14:00
D´hond Guy
0 - 3
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
41
2018-11-17
14:00
Alaerts Robby
1 - 3
Vincent Niel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
42
2018-11-17
14:00
Struijs Jeroen
3 - 1
Callewaert Alexis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
43
2018-11-17
12:00
Kesteloot Jan
3 - 2
Verherstraeten Matthijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
44
2018-11-17
12:00
Derieuw Peter
1 - 3
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
45
2018-11-17
12:00
Van Camp Jean Pierre
3 - 2
De Smet Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
46
2018-11-17
12:00
Bonne Chris
0 - 3
Vandaele Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
47
2018-11-17
12:00
Verelst Paul
1 - 3
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
48
2018-11-17
12:00
Ducasteele Davy
0 - 3
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
49
2018-11-17
14:00
Snijders Tom
FF - 3
El Kaïd El Oujdi Jauad
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
50
2018-11-17
14:00
Heynderickx Alwin
0 - 3
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
51
2018-11-17
14:00
Maesen Dirk
3 - 0
Degruyter Stefaan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
52
2018-11-17
14:00
Clinckemaillie Steven
3 - 0
Igten Yassine
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
53
2018-11-17
12:00
Marchica Vincenzo
0 - 3
Tollenaere Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
54
2018-11-17
12:00
Moeyersons Serge
1 - 3
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
55
2018-11-17
12:00
Dethier Pierre
3 - 0
Verherstraeten Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
56
2018-11-17
12:00
Lykidis Spiridon
0 - 3
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
57
2018-11-17
12:00
Nagels Gunter
2 - 3
Nagels Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
58
2018-11-17
12:00
Geentjens Brent
0 - 3
Van Den Broeck Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
59
2018-11-17
12:00
Deroose Dennis
1 - 3
Morren Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
60
2018-11-17
14:00
Voets Jos
1 - 3
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
61
2018-11-17
14:00
Roegies Carl
1 - 3
Montes Lorenzo Yago
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
62
2018-11-17
14:00
Bauters Lieven
3 - 1
Pape Christophe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
63
2018-11-17
14:00
Van Tiggelen Bert
1 - 3
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
64
2018-11-17
14:00
Poelmans Rudy
3 - 2
Vastenavondt Tomas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 64
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
65
2018-11-17
14:30
Jacobs Jeff
4 - 0
Van Daele Bert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
66
2018-11-17
14:30
De Mulder Kristof
4 - 1
Letècheur Frédéric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
67
2018-11-17
14:30
Vervondel Yorben
4 - 3
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
68
2018-11-17
14:30
Vanhee Nick
4 - 1
Monard Andries
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
69
2018-11-17
16:30
T´Syen Chris
4 - 1
Kerckvoorde Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
70
2018-11-17
16:30
Sokolowski Sybren
4 - 2
Vanoirbeek Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
71
2018-11-17
16:30
Hemelsoet Rene
4 - 3
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
72
2018-11-17
16:30
Pelgrims Wesley
4 - 2
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
73
2018-11-17
16:30
Van Wassenhove Cédric
3 - 4
Vincent Niel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
74
2018-11-17
16:30
Kempenaers Gert
4 - 0
Struijs Jeroen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
75
2018-11-17
14:30
De Roeck Wim
4 - 3
Kesteloot Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
76
2018-11-17
14:30
Lambrechts Steve
4 - 0
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
77
2018-11-17
14:30
Mertens Ben
4 - 0
Van Camp Jean Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
78
2018-11-17
14:30
Demuynck Nick
4 - 3
Vandaele Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
79
2018-11-17
16:30
Degenaers Dave
1 - 4
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
80
2018-11-17
16:30
De Staelen Laurens
3 - 4
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
81
2018-11-17
16:30
Heusdens Jurian
4 - 2
El Kaïd El Oujdi Jauad
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
82
2018-11-17
16:30
Geysels Patrick
4 - 3
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
83
2018-11-17
16:30
Vandevoort Kevin
3 - 4
Maesen Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
84
2018-11-17
16:30
Kaerts Bjorn
0 - 4
Clinckemaillie Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
85
2018-11-17
14:30
Vanthournout Lieven
2 - 4
Tollenaere Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
86
2018-11-17
14:30
Baekelmans Daniel
4 - 2
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
87
2018-11-17
14:30
Van De Parre Daan
4 - 1
Dethier Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
88
2018-11-17
16:30
Durnez Amedeo
4 - 0
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
89
2018-11-17
16:30
Vanoppen Kobe
4 - 0
Nagels Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
90
2018-11-17
16:30
Van Roy Jurgen
4 - 2
Van Den Broeck Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
91
2018-11-17
16:30
Maas Joris
4 - 3
Morren Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
92
2018-11-17
16:30
Heirewegh Luc
4 - 3
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
93
2018-11-17
16:30
Schelfhaut Jesse
3 - 4
Montes Lorenzo Yago
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
94
2018-11-17
16:30
Durnez Pascal
3 - 4
Bauters Lieven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
95
2018-11-17
16:30
Arnaert Ludovic
1 - 4
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
96
2018-11-17
19:00
Leclercq Julien
4 - 1
Poelmans Rudy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 32
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
97
2018-11-17
16:30
Jacobs Jeff
4 - 2
De Mulder Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
98
2018-11-17
16:30
Vervondel Yorben
1 - 4
Vanhee Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
99
2018-11-17
19:00
T´Syen Chris
4 - 1
Sokolowski Sybren
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
100
2018-11-17
19:00
Hemelsoet Rene
4 - 1
Pelgrims Wesley
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
101
2018-11-17
19:00
Vincent Niel
4 - 1
Kempenaers Gert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
102
2018-11-17
16:30
De Roeck Wim
4 - 2
Lambrechts Steve
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
103
2018-11-17
16:30
Mertens Ben
4 - 0
Demuynck Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
104
2018-11-17
19:00
Leyssen Daan
4 - 0
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
105
2018-11-17
19:00
Heusdens Jurian
1 - 4
Geysels Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
106
2018-11-17
19:00
Maesen Dirk
0 - 4
Clinckemaillie Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
107
2018-11-17
19:00
Tollenaere Pascal
4 - 2
Baekelmans Daniel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
108
2018-11-17
19:00
Van De Parre Daan
0 - 4
Durnez Amedeo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
109
2018-11-17
19:00
Vanoppen Kobe
4 - 2
Van Roy Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
110
2018-11-17
19:00
Maas Joris
2 - 4
Heirewegh Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
111
2018-11-17
19:00
Montes Lorenzo Yago
4 - 3
Bauters Lieven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
112
2018-11-17
21:30
Vandersteen Alain
0 - 4
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 16
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
113
2018-11-18
10:00
Jacobs Jeff
0 - 4
Vanhee Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
114
2018-11-18
10:00
T´Syen Chris
4 - 2
Hemelsoet Rene
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
115
2018-11-18
10:00
Vincent Niel
4 - 1
De Roeck Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
116
2018-11-18
10:00
Mertens Ben
4 - 1
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
117
2018-11-18
10:00
Geysels Patrick
4 - 3
Clinckemaillie Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
118
2018-11-18
10:00
Tollenaere Pascal
4 - 2
Durnez Amedeo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
119
2018-11-18
10:00
Vanoppen Kobe
4 - 2
Heirewegh Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
120
2018-11-18
10:00
Montes Lorenzo Yago
FF - 4
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Quarter Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
121
2018-11-18
13:00
Vanhee Nick
4 - 2
T´Syen Chris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
122
2018-11-18
13:00
Vincent Niel
2 - 4
Mertens Ben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
123
2018-11-18
13:00
Geysels Patrick
0 - 4
Tollenaere Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
124
2018-11-18
13:00
Vanoppen Kobe
4 - 3
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Semi Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
125
2018-11-18
15:00
Vanhee Nick
1 - 4
Mertens Ben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
126
2018-11-18
15:00
Tollenaere Pascal
4 - 0
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Final
Best of 9 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
127
2018-11-18
18:00
Mertens Ben
3 - 5
Tollenaere Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
  • Loterij
  • loterij
  • loterij
Gewest BBSA - Nationaal
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
World Snooker
BOIC - Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité
EBSA - European Billards & Snooker Association
IBSF - International Billiards & Snooker Federation
BBSA vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2019 BBSA vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue