Taal: NL EN
Gewest BBSA - Nationaal
Aramith Billiard Balls. Kijk op www.saluc.com! Euro Millions

Tornooien » BR - Belgium Ranking 4

Details
Overzicht breaks - Break List
BR - Belgium Ranking 4
Rangnummer
4
Type
Men
Leiding
VSF+, gewest BBSA - Nationaal
Periode
2019-02-09 tot 2019-02-10
Club
Arena SC (Gent)
De Pomerans SC (Lochristi)
Deelnemers
121
Last 128
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
1
2019-02-09
10:00
Depoorter Alvyn
3 - 0
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
2
2019-02-09
10:00
Vanwelssenaers Tom
2 - 3
Morren Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
3
2019-02-09
10:00
Montes Lorenzo Yago
3 - 0
Ducasteele Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
4
2019-02-09
10:00
Dorchies Jeremy
3 - 1
Hoes Yorrit
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
5
2019-02-09
10:00
Jansen Nick
3 - 1
Truyens Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
6
2019-02-09
10:00
Van de Velde Jeffrey
3 - 0
Dirven Andy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
7
2019-02-09
10:00
Van Den Broeck Kevin
3 - 1
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
8
2019-02-09
10:00
De Schutter Dimitri
1 - 3
De Smet Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
9
2019-02-09
?
Van Elst Eddy
1 - 0
seed-124
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
10
2019-02-09
?
Igten Yassine
1 - 0
seed-101
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
11
2019-02-09
10:00
De Vetter Michael
0 - 3
Crabbé Tim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
12
2019-02-09
10:00
Helsen Kurt
1 - 3
Deroose Dennis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
13
2019-02-09
10:00
Termote Serge
3 - 0
Diels Tim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
14
2019-02-09
10:00
De Schoenmaker Jan
0 - 3
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
15
2019-02-09
10:00
Druyts Stephan
3 - 1
Bartholomé David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
16
2019-02-09
10:00
Geentjens Brent
2 - 3
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
17
2019-02-09
10:00
Martens Daan
0 - 3
Van Geertsom Christoph
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
18
2019-02-09
10:00
De Bruyn Kristof
1 - 3
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
19
2019-02-09
?
El Kaïd El Oujdi Jauad
1 - 0
seed-110
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
20
2019-02-09
?
De Vetter Stefan
1 - 0
seed-115
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
21
2019-02-09
10:00
Alaerts Robby
1 - 3
Tollenaere Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
22
2019-02-09
10:00
Nys Kris
3 - 0
Verherstraeten Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
23
2019-02-09
10:00
Verheyde Gino
3 - FF
Vincent Niel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
24
2019-02-09
10:00
Vrancken Marc
1 - 3
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
25
2019-02-09
10:00
Cnudde Peter
0 - 3
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
26
2019-02-09
10:00
Verherstraeten Matthijs
0 - 3
Degruyter Stefaan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
27
2019-02-09
10:00
Nagels Kristof
3 - 0
Verheyden Erwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
28
2019-02-09
10:00
Depoorter Edwin
3 - 0
Van Sand Rudiger
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
29
2019-02-09
12:00
Clauw Dimitri
3 - FF
Bossaert Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
30
2019-02-09
?
Blancke Luc
1 - 0
seed-111
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
31
2019-02-09
?
De Smet Stéphane
1 - 0
seed-98
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
32
2019-02-09
?
Vastenavondt Tomas
1 - 0
seed-127
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
Last 96
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
33
2019-02-09
12:00
Lykidis Spiridon
0 - 3
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
34
2019-02-09
12:00
Maas Joris
3 - 1
Morren Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
35
2019-02-09
12:00
Van Daele Bert
1 - 3
Montes Lorenzo Yago
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
36
2019-02-09
12:00
Dethier Pierre
0 - 3
Dorchies Jeremy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
37
2019-02-09
12:00
Bauters Lieven
1 - 3
Jansen Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
38
2019-02-09
12:00
Vanoirbeek Tom
1 - 3
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
39
2019-02-09
12:00
Roegies Carl
3 - 0
Van Den Broeck Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
40
2019-02-09
12:00
Nagels Gunter
3 - 0
De Smet Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
41
2019-02-09
14:00
Letècheur Frédéric
3 - 0
Van Elst Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
42
2019-02-09
14:00
Voets Jos
3 - 1
Igten Yassine
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
43
2019-02-09
12:00
Moeyersons Serge
3 - 0
Crabbé Tim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
44
2019-02-09
12:00
Kesteloot Jan
0 - 3
Deroose Dennis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
45
2019-02-09
12:00
Derieuw Peter
1 - 3
Termote Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
46
2019-02-09
12:00
Lozano-Martinez Emmanuel
2 - 3
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
47
2019-02-09
12:00
Vandersteen Alain
3 - 0
Druyts Stephan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
48
2019-02-09
12:00
Snijders Tom
1 - 3
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
49
2019-02-09
12:00
Vandaele Jurgen
3 - 0
Van Geertsom Christoph
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
50
2019-02-09
12:00
De Mulder Kristof
0 - 3
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
51
2019-02-09
14:00
Struijs Jeroen
3 - 0
El Kaïd El Oujdi Jauad
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
52
2019-02-09
14:00
Marchica Vincenzo
3 - 0
De Vetter Stefan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
53
2019-02-09
12:00
Van Tiggelen Bert
0 - 3
Tollenaere Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
54
2019-02-09
12:00
Van Camp Jean Pierre
1 - 3
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
55
2019-02-09
12:00
Bonne Chris
1 - 3
Verheyde Gino
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
56
2019-02-09
12:00
Verelst Paul
2 - 3
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
57
2019-02-09
12:00
Callewaert Alexis
3 - 1
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
58
2019-02-09
12:00
Vandevoort Kevin
3 - 0
Degruyter Stefaan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
59
2019-02-09
12:00
Heynderickx Alwin
3 - 2
Nagels Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
60
2019-02-09
14:00
Baekelmans Daniel
1 - 3
Depoorter Edwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
61
2019-02-09
14:00
Arnaert Ludovic
3 - 0
Clauw Dimitri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
62
2019-02-09
14:00
Demuynck Nick
3 - 1
Blancke Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
63
2019-02-09
14:00
Monard Andries
1 - 3
De Smet Stéphane
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
64
2019-02-09
14:00
Poelmans Rudy
3 - 1
Vastenavondt Tomas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 64
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
65
2019-02-09
14:00
Hanssens Kevin
4 - 1
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
66
2019-02-09
14:00
Tan Wang Chooi
2 - 4
Maas Joris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
67
2019-02-09
14:00
Vanthournout Lieven
4 - 1
Montes Lorenzo Yago
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
68
2019-02-09
14:00
Lambrechts Steve
4 - 3
Dorchies Jeremy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
69
2019-02-09
14:00
Van Wassenhove Cédric
4 - 1
Jansen Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
70
2019-02-09
14:00
Kempenaers Gert
4 - 0
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
71
2019-02-09
16:30
Schelfhaut Jesse
4 - 1
Roegies Carl
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
72
2019-02-09
16:30
Bullen Peter
4 - 1
Nagels Gunter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
73
2019-02-09
16:30
Vanoppen Kobe
4 - 1
Letècheur Frédéric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
74
2019-02-09
16:30
Maesen Dirk
4 - 3
Voets Jos
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
75
2019-02-09
14:00
Kaerts Bjorn
4 - 1
Moeyersons Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
76
2019-02-09
14:00
Vervondel Yorben
4 - 1
Deroose Dennis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
77
2019-02-09
14:00
Moermans Johny
4 - 0
Termote Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
78
2019-02-09
14:00
Degenaers Dave
4 - 1
Douwen Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
79
2019-02-09
14:00
Durnez Pascal
1 - 4
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
80
2019-02-09
14:00
Leclercq Julien
4 - 0
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
81
2019-02-09
16:30
Jacobs Jeff
3 - 4
Vandaele Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
82
2019-02-09
16:30
Clinckemaillie Steven
1 - 4
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
83
2019-02-09
16:30
Hemelsoet Rene
4 - 1
Struijs Jeroen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
84
2019-02-09
16:30
De Staelen Laurens
4 - 1
Marchica Vincenzo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
85
2019-02-09
14:00
Mertens Ben
4 - 1
Tollenaere Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
86
2019-02-09
14:00
Pelgrims Wesley
4 - 3
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
87
2019-02-09
14:00
Van Roy Jurgen
4 - 1
Verheyde Gino
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
88
2019-02-09
16:30
Durnez Amedeo
4 - 0
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
89
2019-02-09
16:30
Vanhee Nick
2 - 4
Callewaert Alexis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
90
2019-02-09
16:30
Van De Parre Daan
3 - 4
Vandevoort Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
91
2019-02-09
16:30
Sokolowski Sybren
4 - 0
Heynderickx Alwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
92
2019-02-09
16:30
T´Syen Chris
4 - 3
Depoorter Edwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
93
2019-02-09
16:30
Heirewegh Luc
4 - 0
Arnaert Ludovic
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
94
2019-02-09
16:30
De Roeck Wim
0 - 4
Demuynck Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
95
2019-02-09
16:30
Geysels Patrick
3 - 4
De Smet Stéphane
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
96
2019-02-09
19:00
Heusdens Jurian
2 - 4
Poelmans Rudy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 32
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
97
2019-02-09
16:30
Hanssens Kevin
1 - 4
Maas Joris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
98
2019-02-09
16:30
Vanthournout Lieven
4 - 1
Lambrechts Steve
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
99
2019-02-09
16:30
Van Wassenhove Cédric
4 - 1
Kempenaers Gert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
100
2019-02-09
19:00
Schelfhaut Jesse
1 - 4
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
101
2019-02-09
19:00
Vanoppen Kobe
4 - 0
Maesen Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
102
2019-02-09
16:30
Kaerts Bjorn
3 - 4
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
103
2019-02-09
16:30
Moermans Johny
2 - 4
Degenaers Dave
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
104
2019-02-09
16:30
Vandersteen Alain
1 - 4
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
105
2019-02-09
19:00
Vandaele Jurgen
0 - 4
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
106
2019-02-09
19:00
Hemelsoet Rene
3 - 4
De Staelen Laurens
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
107
2019-02-09
16:30
Mertens Ben
3 - 4
Pelgrims Wesley
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
108
2019-02-09
19:00
Van Roy Jurgen
2 - 4
Durnez Amedeo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
109
2019-02-09
19:00
Callewaert Alexis
4 - 1
Vandevoort Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
110
2019-02-09
19:00
Sokolowski Sybren
4 - 0
T´Syen Chris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
111
2019-02-09
19:00
Heirewegh Luc
4 - 0
Demuynck Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
112
2019-02-09
21:30
De Smet Stéphane
2 - 4
Poelmans Rudy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 16
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
113
2019-02-10
10:00
Maas Joris
4 - 2
Vanthournout Lieven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
114
2019-02-10
10:00
Van Wassenhove Cédric
2 - 4
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
115
2019-02-10
10:00
Vanoppen Kobe
4 - 3
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
116
2019-02-10
10:00
Degenaers Dave
2 - 4
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
117
2019-02-10
10:00
Leyssen Daan
4 - 1
De Staelen Laurens
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
118
2019-02-10
10:00
Pelgrims Wesley
4 - 2
Durnez Amedeo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
119
2019-02-10
10:00
Callewaert Alexis
4 - 3
Sokolowski Sybren
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
120
2019-02-10
10:00
Heirewegh Luc
4 - 0
Poelmans Rudy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Quarter Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
121
2019-02-10
13:00
Maas Joris
4 - 0
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
122
2019-02-10
13:00
Vanoppen Kobe
4 - 1
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
123
2019-02-10
13:00
Leyssen Daan
2 - 4
Pelgrims Wesley
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
124
2019-02-10
13:00
Callewaert Alexis
4 - 1
Heirewegh Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Semi Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
125
2019-02-10
15:00
Maas Joris
4 - 3
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
126
2019-02-10
15:00
Pelgrims Wesley
3 - 4
Callewaert Alexis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Final
Best of 9 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
127
2019-02-10
18:00
Maas Joris
3 - 5
Callewaert Alexis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
  • Loterij
  • loterij
  • loterij
Gewest BBSA - Nationaal
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
World Snooker
BOIC - Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité
EBSA - European Billards & Snooker Association
IBSF - International Billiards & Snooker Federation
BBSA vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2019 BBSA vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue