Taal: NL EN
Gewest BBSA - Nationaal
Aramith Billiard Balls. Kijk op www.saluc.com! Euro Millions

Tornooien » BR - Belgium Ranking - VK 5

Details
Overzicht breaks - Break List
BR - Belgium Ranking - VK 5
Rangnummer
5
Type
Men
Leiding
VSF+, gewest BBSA - Nationaal
Periode
2019-03-30 tot 2019-03-31
Club
Acro SC (Tienen)
De Komma SC (Leuven)
Deelnemers
114
Last 128
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
1
2019-03-30
10:00
De Schoenmaker Jan
FF - 3
Van Geertsom Christoph
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
2
2019-03-30
10:00
De Schutter Dimitri
0 - 3
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
3
2019-03-30
10:00
De Staelen Hendrik
1 - 3
Van Tiggelen Bert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
4
2019-03-30
10:00
Diels Tim
FF - 3
Verelst Paul
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
5
2019-03-30
10:00
Van Camp Jean Pierre
2 - 3
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
6
2019-03-30
10:00
Truyens Kris
0 - 3
van Herk Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
7
2019-03-30
10:00
Truyens Patrick
0 - 3
Vrancken Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
8
2019-03-30
10:00
Smeets Nico
3 - 0
Verherstraeten Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
9
2019-03-30
?
Dirven Andy
1 - 0
seed-124
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
10
2019-03-30
?
De Mulder Kristof
1 - 0
seed-101
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
11
2019-03-30
?
De Bruyn Kristof
1 - 0
seed-108
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
12
2019-03-30
?
Cnudde Peter
1 - 0
seed-117
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
13
2019-03-30
10:00
De Smet Jan
3 - 1
Van Den Broeck Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
14
2019-03-30
10:00
Depoorter Edwin
3 - 1
Verheyde Gino
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
15
2019-03-30
10:00
Dispas Olivier
0 - 3
Vetter Luis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
16
2019-03-30
10:00
Douwen Eddy
1 - 3
Weckx Ronny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
17
2019-03-30
10:00
Renette Robin
1 - 3
Vastenavondt Tomas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
18
2019-03-30
?
Nagels Kristof
1 - 0
seed-99
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
19
2019-03-30
?
Montes Lorenzo Yago
1 - 0
seed-110
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
20
2019-03-30
?
Lepers Frederic
1 - 0
seed-115
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
21
2019-03-30
?
Jansen Nick
1 - 0
seed-118
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
22
2019-03-30
?
Bonne Chris
1 - 0
seed-107
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
23
2019-03-30
10:00
Kouklous Dimitrios
3 - 1
Van Elst Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
24
2019-03-30
10:00
Bartholomé David
3 - 0
Nuytkens Werner
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
25
2019-03-30
10:00
Crabbé Tim
0 - 3
Vanwelssenaers Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
26
2019-03-30
10:00
De Smet Stéphane
3 - 2
Vandenbergh Frank
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
27
2019-03-30
10:00
Ducasteele Davy
3 - 0
Verheyden Erwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
28
2019-03-30
?
Geentjens Brent
1 - 0
seed-119
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
29
2019-03-30
?
Alaerts Robby
1 - 0
seed-114
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
30
2019-03-30
?
Morren Marc
1 - 0
seed-111
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
31
2019-03-30
?
Igten Yassine
1 - 0
seed-98
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
32
2019-03-30
?
Clauw Dimitri
1 - 0
seed-127
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
Last 96
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
33
2019-03-30
12:00
Van Daele Bert
2 - 3
Van Geertsom Christoph
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
34
2019-03-30
12:00
Marchica Vincenzo
1 - 3
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
35
2019-03-30
12:00
Derieuw Peter
0 - 3
Van Tiggelen Bert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
36
2019-03-30
12:00
Dethier Pierre
3 - 1
Verelst Paul
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
37
2019-03-30
12:00
Deroose Dennis
3 - 1
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
38
2019-03-30
12:00
Blancke Luc
3 - 2
van Herk Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
39
2019-03-30
12:00
Van de Velde Jeffrey
3 - 2
Vrancken Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
40
2019-03-30
12:00
Snijders Tom
3 - 1
Smeets Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
41
2019-03-30
14:00
Vandersteen Alain
3 - 1
Dirven Andy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
42
2019-03-30
14:00
Heynderickx Alwin
0 - 3
De Mulder Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
43
2019-03-30
14:00
Sokolowski Sybren
3 - 1
De Bruyn Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
44
2019-03-30
14:00
Durnez Pascal
0 - 3
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
45
2019-03-30
12:00
Tan Wang Chooi
3 - 1
De Smet Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
46
2019-03-30
12:00
Arnaert Ludovic
2 - 3
Depoorter Edwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
47
2019-03-30
12:00
Leyssen Daan
3 - 2
Vetter Luis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
48
2019-03-30
12:00
Van Roy Jurgen
3 - 1
Weckx Ronny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
49
2019-03-30
12:00
Nagels Gunter
3 - 2
Vastenavondt Tomas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
50
2019-03-30
12:00
D´hondt Johan
3 - 0
Nagels Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
51
2019-03-30
14:00
Monard Andries
3 - 1
Montes Lorenzo Yago
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
52
2019-03-30
14:00
Voets Jos
3 - FF
Lepers Frederic
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
53
2019-03-30
14:00
Letècheur Frédéric
0 - 3
Jansen Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
54
2019-03-30
14:00
Moeyersons Serge
1 - 3
Bonne Chris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
55
2019-03-30
12:00
Lykidis Spiridon
3 - 0
Kouklous Dimitrios
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
56
2019-03-30
12:00
Baekelmans Daniel
3 - 0
Bartholomé David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
57
2019-03-30
12:00
Van De Parre Daan
3 - 0
Vanwelssenaers Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
58
2019-03-30
12:00
Depoorter Alvyn
3 - 0
De Smet Stéphane
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
59
2019-03-30
12:00
Nys Kris
3 - 1
Ducasteele Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
60
2019-03-30
12:00
Roegies Carl
2 - 3
Geentjens Brent
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
61
2019-03-30
14:00
Vanoirbeek Tom
3 - FF
Alaerts Robby
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
62
2019-03-30
14:00
Struijs Jeroen
3 - FF
Morren Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
63
2019-03-30
14:00
Kindermans Eddy
3 - 1
Igten Yassine
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
64
2019-03-30
14:00
Kesteloot Jan
FF - 3
Clauw Dimitri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 64
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
65
2019-03-30
14:00
Hanssens Kevin
4 - 2
Van Geertsom Christoph
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
66
2019-03-30
14:00
Poelmans Rudy
1 - 4
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
67
2019-03-30
14:00
Hemelsoet Rene
4 - 2
Van Tiggelen Bert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
68
2019-03-30
14:00
Vervondel Yorben
4 - 2
Dethier Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
69
2019-03-30
16:30
Pelgrims Wesley
4 - 0
Deroose Dennis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
70
2019-03-30
16:30
Vandevoort Kevin
4 - 0
Blancke Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
71
2019-03-30
16:30
Vanthournout Lieven
4 - 2
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
72
2019-03-30
16:30
Mertens Ben
4 - 0
Snijders Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
73
2019-03-30
16:30
Durnez Amedeo
4 - 3
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
74
2019-03-30
16:30
De Roeck Wim
1 - 4
De Mulder Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
75
2019-03-30
16:30
Moermans Johny
4 - 2
Sokolowski Sybren
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
76
2019-03-30
16:30
Degenaers Dave
FF - 4
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
77
2019-03-30
14:00
Van Wassenhove Cédric
3 - 4
Tan Wang Chooi
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
78
2019-03-30
14:00
Callewaert Alexis
4 - 2
Depoorter Edwin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
79
2019-03-30
16:00
Maas Joris
1 - 4
Leyssen Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
80
2019-03-30
16:00
Leclercq Julien
4 - 2
Van Roy Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
81
2019-03-30
16:00
Jacobs Jeff
4 - 2
Nagels Gunter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
82
2019-03-30
16:00
Maesen Dirk
1 - 4
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
83
2019-03-30
16:00
Geysels Patrick
4 - 3
Monard Andries
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
84
2019-03-30
16:00
Lambrechts Steve
1 - 4
Voets Jos
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
85
2019-03-30
18:30
De Staelen Laurens
4 - 1
Jansen Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
86
2019-03-30
18:30
T´Syen Chris
4 - 0
Bonne Chris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
87
2019-03-30
14:00
Kaerts Bjorn
4 - 3
Lykidis Spiridon
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
88
2019-03-30
14:00
Vanoppen Kobe
4 - 1
Baekelmans Daniel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
89
2019-03-30
16:00
Heusdens Jurian
1 - 4
Van De Parre Daan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
90
2019-03-30
16:00
Schelfhaut Jesse
4 - 3
Depoorter Alvyn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
91
2019-03-30
16:00
Clinckemaillie Steven
4 - 1
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
92
2019-03-30
16:00
Vanhee Nick
4 - 3
Geentjens Brent
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
93
2019-03-30
16:00
Heirewegh Luc
4 - 2
Vanoirbeek Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
94
2019-03-30
16:00
Demuynck Nick
4 - 2
Struijs Jeroen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
95
2019-03-30
18:30
Kempenaers Gert
4 - 3
Kindermans Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
96
2019-03-30
18:30
Bullen Peter
4 - 0
Clauw Dimitri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 32
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
97
2019-03-30
19:00
Hanssens Kevin
4 - 2
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
98
2019-03-30
19:00
Hemelsoet Rene
2 - 4
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
99
2019-03-30
19:00
Pelgrims Wesley
1 - 4
Vandevoort Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
100
2019-03-30
19:00
Vanthournout Lieven
0 - 4
Mertens Ben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
101
2019-03-30
19:00
Durnez Amedeo
4 - 2
De Mulder Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
102
2019-03-30
19:00
Moermans Johny
4 - 1
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
103
2019-03-30
18:30
Tan Wang Chooi
0 - 4
Callewaert Alexis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
104
2019-03-30
18:30
Leyssen Daan
2 - 4
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
105
2019-03-30
18:30
Jacobs Jeff
4 - 1
D´hondt Johan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
106
2019-03-30
18:30
Geysels Patrick
4 - 0
Voets Jos
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
107
2019-03-30
21:00
De Staelen Laurens
4 - 2
T´Syen Chris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
108
2019-03-30
18:30
Kaerts Bjorn
2 - 4
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
109
2019-03-30
18:30
Van De Parre Daan
1 - 4
Schelfhaut Jesse
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
110
2019-03-30
18:30
Clinckemaillie Steven
3 - 4
Vanhee Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
111
2019-03-30
18:30
Heirewegh Luc
4 - 2
Demuynck Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
112
2019-03-30
21:00
Kempenaers Gert
1 - 4
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 16
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
113
2019-03-31
10:00
Hanssens Kevin
4 - 0
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
114
2019-03-31
10:00
Vandevoort Kevin
0 - 4
Mertens Ben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
115
2019-03-31
10:00
Durnez Amedeo
4 - 3
Moermans Johny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
116
2019-03-31
10:00
Callewaert Alexis
4 - 1
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
117
2019-03-31
10:00
Jacobs Jeff
4 - 0
Geysels Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
118
2019-03-31
10:00
De Staelen Laurens
4 - 2
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
119
2019-03-31
10:00
Schelfhaut Jesse
4 - 2
Vanhee Nick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
120
2019-03-31
10:00
Heirewegh Luc
1 - 4
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Quarter Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
121
2019-03-31
13:00
Hanssens Kevin
1 - 4
Mertens Ben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
122
2019-03-31
13:00
Durnez Amedeo
2 - 4
Callewaert Alexis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
123
2019-03-31
13:00
Jacobs Jeff
3 - 4
De Staelen Laurens
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
124
2019-03-31
13:00
Schelfhaut Jesse
2 - 4
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Semi Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
125
2019-03-31
15:00
Mertens Ben
4 - 0
Callewaert Alexis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
126
2019-03-31
15:00
De Staelen Laurens
1 - 4
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Final
Best of 9 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
127
2019-03-31
18:00
Mertens Ben
5 - 4
Bullen Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
  • Loterij
  • loterij
  • loterij
Gewest BBSA - Nationaal
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
World Snooker
BOIC - Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité
EBSA - European Billards & Snooker Association
IBSF - International Billiards & Snooker Federation
BBSA vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2019 BBSA vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue