Taal: NL EN
Gewest VSF+

Tornooien » 2017 - BK Dubbels BK

Details
 
2017 - BK Dubbels BK
Rangnummer
BK
Type
Andere 1
Leiding
VSF+
Periode
2017-04-29 tot 2017-05-01
Club
BK 2017 (Sint-Truiden)
Deelnemers
145
Info
In het veld opmerkingen kan u bijkomende informatie invullen

Speeldagen van de kwalificaties zijn zaterdag 29 april en zondag 30 april

Het inschrijvingsgeld bedraagt €25,00 per koppel.
Last 160
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
1
2017-04-29
10:00
Atzeni Daniel
Demeester Emilie
0 - 3
Beckers Gil
Ruyts Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
2
2017-04-29
12:30
Bartholomé David
Daniëls Wim
2 - 3
Ector Joery
Faessen Bjorn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
3
2017-04-29
10:00
Gerits Timmy
Gerits Dietrich
0 - 3
Kesteloot Jan
Maesen Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
4
2017-04-29
10:00
Helsen Kurt
Witters Kenny
2 - 3
Ferry Charles
Welle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
5
2017-04-29
10:00
Haex Edgard
Verlinden Danny
3 - 0
Boon Elise
Pissoort Ken
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
6
2017-04-29
10:00
Coun Kirstin
Eens Melissa
3 - 0
Janssens Sam
Van Schaeybroeck Ken
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
7
2017-04-29
10:00
Bekaert Johan
Dubois Nico
3 - 1
Bombois Kris
Leclercq Christel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
8
2017-04-29
10:00
Berkmans Peter
Boons Niklaas
3 - 0
D´hondt Gunter
Thys Tommy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
9
2017-04-29
10:00
Keller Olivier
Wilhelmy Frederic
1 - 3
Ginefra Aurelio
Peters Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
10
2017-04-29
?
Verachtert Didier
Vermeyen Roel
1 - 0
seed-156
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
11
2017-04-29
?
Van Welssenaers Paul
Vanwelssenaers Tom
1 - 0
seed-149
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
12
2017-04-29
?
Hulsbosch Michael
Leclercq Julien
1 - 0
seed-140
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
13
2017-04-29
?
Lanckohr Christian
Lobet Jeffrey
1 - 0
seed-141
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
14
2017-04-29
?
Lenaers Nico
Roosen Wim
1 - 0
seed-148
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
15
2017-04-29
?
Keyen David
Swinnen Florin
1 - 0
seed-157
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
16
2017-04-29
?
Vassallo Bruno
Vissers Michel
1 - 0
seed-132
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
17
2017-04-30
10:00
Wawrzak Johnny
Wawrzak Janny
0 - 3
Chu Wai Hin
Van Gysel Nicolas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
18
2017-04-30
10:00
Delanoy Dave
Delanoy Senne
3 - 2
Cosyns Jimmy
Menegotto Bruno
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
19
2017-04-30
10:00
Leurs Manuel
Theuwissen Peter
FF - 3
Lievens Serge
Nelemans Jean-Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
20
2017-04-30
10:00
Cuypers Philippe
Rami Piero
0 - 3
Baptiste Michel
Laloux Dany
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
21
2017-04-30
10:00
Broux Marcel
Deveux Jan
3 - 1
De Neve Walter
Smet Filip
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
22
2017-04-30
10:00
Kinable Roel
Renet Marc
0 - 3
Gottenbos Philippe
Sahebzada Elyas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
23
2017-04-30
10:00
Celen Ken
Clauw Dimitri
0 - 3
D´havé Benoit
Hautekeete Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
24
2017-04-30
10:00
Meekers Tim
Saenen Yannick
2 - 3
Francken Herman
Nagels Gunter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
25
2017-04-30
?
Ieraci Michelino
Klein Olivier
1 - 0
seed-135
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
26
2017-04-30
?
Jaquet Emilie
Molina Francisco
1 - 0
seed-154
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
27
2017-04-30
?
Houbracken Wim
Michiels Geert
1 - 0
seed-151
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
28
2017-04-30
?
Minne Leander
Termote Steven
1 - 0
seed-138
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
29
2017-04-30
?
Somers Johan
Van Elst Eddy
1 - 0
seed-143
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
30
2017-04-30
?
Taerwe Mathias
Verhevick Kristof
1 - 0
seed-146
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
31
2017-04-30
?
Struijs Jeroen
Van den Eynde Tom
1 - 0
seed-159
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
32
2017-04-30
?
Van De Parre Daan
Van Ruysseveldt Alex
1 - 0
seed-130
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
Last 128
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
33
2017-04-29
12:30
Depuydt Kenneth
Slagmulders Jonas
3 - 2
Beckers Gil
Ruyts Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
34
2017-04-29
12:30
Derden Derk
Schmitz Thierry
0 - 3
Ector Joery
Faessen Bjorn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
35
2017-04-29
12:30
Jansen Nick
Monard Andries
2 - 3
Kesteloot Jan
Maesen Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
36
2017-04-29
12:30
Heusdens Johan
Wittebols Rupert
1 - 3
Ferry Charles
Welle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
37
2017-04-29
12:30
Blanchart Michel
Dierick Patrice
3 - 2
Haex Edgard
Verlinden Danny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
38
2017-04-29
12:30
Heyselberghs Steven
Simoens Luk
3 - 0
Coun Kirstin
Eens Melissa
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
39
2017-04-29
12:30
Gurny Jan
Nys Kris
3 - 0
Bekaert Johan
Dubois Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
40
2017-04-29
12:30
Bockstaele Ronny
Smessaert Rob
3 - 1
Berkmans Peter
Boons Niklaas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
41
2017-04-29
12:30
Brimioul Peter
Poilvache Bjorn
3 - 1
Ginefra Aurelio
Peters Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
42
2017-04-29
10:00
Bammens Didier
Theuwis Marc
2 - 3
Verachtert Didier
Vermeyen Roel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
43
2017-04-29
10:00
Leclercq Georges
Monette Frank
0 - 3
Van Welssenaers Paul
Vanwelssenaers Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
44
2017-04-29
10:00
Fontaine Benoit
Rolland Guy
0 - 3
Hulsbosch Michael
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
45
2017-04-29
10:00
Gielen Rudi
Leroy Michiel
3 - 1
Lanckohr Christian
Lobet Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
46
2017-04-29
10:00
Alaerts Robby
Lambeens Kevin
3 - 0
Lenaers Nico
Roosen Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
47
2017-04-29
10:00
De Gussem Lieven
Decelle Pieter
2 - 3
Keyen David
Swinnen Florin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
48
2017-04-29
10:00
Mannaerts Bert
Theunis Eric
0 - 3
Vassallo Bruno
Vissers Michel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
49
2017-04-30
12:30
De Gendt Sven
Roegies Carl
3 - 2
Chu Wai Hin
Van Gysel Nicolas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
50
2017-04-30
12:30
Schrijvers Johan
Vermeulen Inge
0 - 3
Delanoy Dave
Delanoy Senne
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
51
2017-04-30
12:30
De Wit Matthias
De Wit Tom
2 - 3
Lievens Serge
Nelemans Jean-Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
52
2017-04-30
15:00
Reekmans Tim
Vanhees Alan
1 - 3
Baptiste Michel
Laloux Dany
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
53
2017-04-30
12:30
Van Camp Jean Pierre
Van Landeghem Kris
3 - 0
Broux Marcel
Deveux Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
54
2017-04-30
12:30
Laureys Dany
Wyns Ronny
1 - 3
Gottenbos Philippe
Sahebzada Elyas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
55
2017-04-30
12:30
Conchello Moreno Luis
Kouklous Dimitrios
0 - 3
D´havé Benoit
Hautekeete Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
56
2017-04-30
12:30
Di Grigorio Sebastien
Marchica Vincenzo
1 - 3
Francken Herman
Nagels Gunter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
57
2017-04-30
10:00
Goens Roel
Teunissen van Manen Bjorn
2 - 3
Ieraci Michelino
Klein Olivier
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
58
2017-04-30
10:00
Debay Kevin
Vuurstaek Rudi
3 - 1
Jaquet Emilie
Molina Francisco
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
59
2017-04-30
10:00
Dewingaerden Wesley
Gijsen Jimmy
1 - 3
Houbracken Wim
Michiels Geert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
60
2017-04-30
12:30
Cornitensis Rik
Duchateau Patrick
3 - 2
Minne Leander
Termote Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
61
2017-04-30
10:00
Bellers Tim
Corens David
3 - 0
Somers Johan
Van Elst Eddy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
62
2017-04-30
10:00
Defoin Yves
Ilsbroekx Wim
1 - 3
Taerwe Mathias
Verhevick Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
63
2017-04-30
10:00
Hesemans Benny
Lecocq Yoshi
1 - 3
Struijs Jeroen
Van den Eynde Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
64
2017-04-30
10:00
Dirix Luc
Vaes Jean-Pierre
0 - 3
Van De Parre Daan
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 96
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
65
2017-04-29
15:00
De Bruyn Kristof
Dethier Pierre
3 - 1
Depuydt Kenneth
Slagmulders Jonas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
66
2017-04-29
15:00
Arnaert Ludovic
Herrewyn Geert
1 - 3
Ector Joery
Faessen Bjorn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
67
2017-04-29
15:00
Roelandt Bjorn
Walraet Koen
0 - 3
Kesteloot Jan
Maesen Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
68
2017-04-29
15:00
Deborggraeve Michel
Slegers Marc
3 - 0
Ferry Charles
Welle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
69
2017-04-29
15:00
Blancke Luc
Cnudde Peter
3 - 0
Blanchart Michel
Dierick Patrice
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
70
2017-04-29
15:00
Laurent Emmanuel
Lozano-Martinez Emmanuel
0 - 3
Heyselberghs Steven
Simoens Luk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
71
2017-04-29
15:00
Peetermans Johnny
Stippelmans Nico
2 - 3
Gurny Jan
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
72
2017-04-29
15:00
Hulsmans Ruddy
Van Oppen Raf
3 - 0
Bockstaele Ronny
Smessaert Rob
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
73
2017-04-29
15:00
Andries Wim H.
Van Den Broeck Kevin
3 - 1
Brimioul Peter
Poilvache Bjorn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
74
2017-04-29
12:30
Dispas Olivier
Van Daele Bert
3 - 0
Verachtert Didier
Vermeyen Roel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
75
2017-04-29
12:30
Godeyne Nicky
Smeulders Ivo
3 - 2
Van Welssenaers Paul
Vanwelssenaers Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
76
2017-04-29
12:30
Bonne Chris
Deij Jan
2 - 3
Hulsbosch Michael
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
77
2017-04-29
12:30
Pelgrims Wesley
Van Broeckhoven Michel
3 - 1
Gielen Rudi
Leroy Michiel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
78
2017-04-29
12:30
De Mol Gery
Van de Voorde-Van Bocxlaer Thor
1 - 3
Alaerts Robby
Lambeens Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
79
2017-04-29
12:30
Broeckx Sander
Geentjens Brent
3 - 0
Keyen David
Swinnen Florin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
80
2017-04-29
12:30
Dirven Andy
Martens Bart
3 - 1
Vassallo Bruno
Vissers Michel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
81
2017-04-30
15:00
Castelein Cliff
Van Eetvelde Steve
3 - 0
De Gendt Sven
Roegies Carl
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
82
2017-04-30
15:00
Moeyersons Serge
Vanoirbeek Tom
3 - 1
Delanoy Dave
Delanoy Senne
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
83
2017-04-30
15:00
Caro Giancarlo
Di Franco Jean-Luc
0 - 3
Lievens Serge
Nelemans Jean-Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
84
2017-04-30
15:00
De Ryck Peter
Mortelé Jan
3 - 0
Baptiste Michel
Laloux Dany
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
85
2017-04-30
15:00
Fourrier Kevin
Jacobs Kevin
3 - 2
Van Camp Jean Pierre
Van Landeghem Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
86
2017-04-30
15:00
Debruyn Stefan
Geerts Merijn
2 - 3
Gottenbos Philippe
Sahebzada Elyas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
87
2017-04-30
15:00
Geysels Patrick
Verelst Paul
3 - 2
D´havé Benoit
Hautekeete Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
88
2017-04-30
15:00
Kaerts Bjorn
Wuyts Joeri
3 - 2
Francken Herman
Nagels Gunter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
89
2017-04-30
12:30
Snijders Tom
Vastenavondt Tomas
3 - 2
Ieraci Michelino
Klein Olivier
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
90
2017-04-30
12:30
Deroose Dennis
Deroose Danny
3 - 1
Debay Kevin
Vuurstaek Rudi
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
91
2017-04-30
12:30
De Staelen Hendrik
Van Oostveldt Jelle
1 - 3
Houbracken Wim
Michiels Geert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
92
2017-04-30
12:30
Gustin Thierry
Overath Didier
2 - 3
Cornitensis Rik
Duchateau Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
93
2017-04-30
12:30
Notte Filip
Piscador Yannick
3 - 0
Bellers Tim
Corens David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
94
2017-04-30
12:30
De Roeck Wim
Maes Eric
3 - 2
Taerwe Mathias
Verhevick Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
95
2017-04-30
12:30
Franzil Fabrice
Miny Daniel
3 - 2
Struijs Jeroen
Van den Eynde Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
96
2017-04-30
12:30
Geurs Steven
Wittoeck Davy
3 - 2
Van De Parre Daan
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 64
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
97
2017-04-29
17:30
Praet Maarten
Vertommen Peter
3 - 2
De Bruyn Kristof
Dethier Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
98
2017-04-29
17:30
Brecel Luca
Sokolowski Sybren
3 - 0
Ector Joery
Faessen Bjorn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
99
2017-04-29
17:30
Kerckvoorde Patrick
Snyers Tom
3 - 2
Kesteloot Jan
Maesen Dirk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
100
2017-04-29
17:30
Kindermans Eddy
Roux Sébastien
3 - 2
Deborggraeve Michel
Slegers Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
101
2017-04-29
17:30
Jacobs Jeff
Lambrechts Steve
1 - 3
Blancke Luc
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
102
2017-04-29
17:30
Lycops Dirk
Voets Jos
3 - 2
Heyselberghs Steven
Simoens Luk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
103
2017-04-29
17:30
Heusdens Jurian
Skalski Tomasz
3 - 2
Gurny Jan
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
104
2017-04-29
17:30
Christiaens Dirk
Raes Eduard
3 - 0
Hulsmans Ruddy
Van Oppen Raf
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
105
2017-04-29
17:30
De Sterck Stein
Jonckers Tim
3 - 0
Andries Wim H.
Van Den Broeck Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
106
2017-04-29
15:00
Poelmans Rudy
T´Syen Chris
2 - 3
Dispas Olivier
Van Daele Bert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
107
2017-04-29
15:00
Broeckx Thomas
Vermeiren Kristof
3 - 0
Godeyne Nicky
Smeulders Ivo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
108
2017-04-29
15:00
Tan Wang Chooi
Tan Ka-Chun Brandon
1 - 3
Hulsbosch Michael
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
109
2017-04-29
15:00
De Mooter Bart
Van Goubergen Tim
1 - 3
Pelgrims Wesley
Van Broeckhoven Michel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
110
2017-04-29
15:00
Jaegers Phuntsok
Van Hove-Speltincx Kevin
3 - 1
Alaerts Robby
Lambeens Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
111
2017-04-29
15:00
Kempenaers Gert
Vandevoort Kevin
3 - 2
Broeckx Sander
Geentjens Brent
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
112
2017-04-29
15:00
Moermans Johny
Pauly Davy
3 - 1
Dirven Andy
Martens Bart
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
113
2017-04-30
17:30
Chaumont Pascal
Delsemme Patrick
0 - 3
Castelein Cliff
Van Eetvelde Steve
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
114
2017-04-30
17:30
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
3 - 2
Moeyersons Serge
Vanoirbeek Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
115
2017-04-30
17:30
Mariën Christoph
Sablon Yannick
3 - 1
Lievens Serge
Nelemans Jean-Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
116
2017-04-30
17:30
Schelfhaut Jesse
Vanoppen Kobe
3 - 0
De Ryck Peter
Mortelé Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
117
2017-04-30
17:30
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
3 - 2
Fourrier Kevin
Jacobs Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
118
2017-04-30
17:30
Hanssens Kevin
Mertens Ben
3 - 0
Gottenbos Philippe
Sahebzada Elyas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
119
2017-04-30
17:30
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
3 - 0
Geysels Patrick
Verelst Paul
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
120
2017-04-30
17:30
Jans Wendy
van Herk Mario
3 - 1
Kaerts Bjorn
Wuyts Joeri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
121
2017-04-30
15:00
Heirewegh Luc
Vanhee Nick
0 - 3
Snijders Tom
Vastenavondt Tomas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
122
2017-04-30
15:00
Bokken Mathijs
Mercurio Claudio
3 - 0
Deroose Dennis
Deroose Danny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
123
2017-04-30
15:00
Feyten Fabrice
Groessens Michel
3 - 2
Houbracken Wim
Michiels Geert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
124
2017-04-30
15:00
Clinckemaillie Steven
Vanthournout Lieven
2 - 3
Cornitensis Rik
Duchateau Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
125
2017-04-30
15:00
Dierens Marc
Raymakers Dieter
1 - 3
Notte Filip
Piscador Yannick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
126
2017-04-30
15:00
Mortier Olivier
Vervondel Yorben
3 - 1
De Roeck Wim
Maes Eric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
127
2017-04-30
15:00
Van Landeghem Andy
Van Puyenbroeck Tijs
3 - 0
Franzil Fabrice
Miny Daniel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
128
2017-04-30
15:00
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
3 - 2
Geurs Steven
Wittoeck Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 32
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
129
2017-04-29
20:00
Praet Maarten
Vertommen Peter
0 - 3
Brecel Luca
Sokolowski Sybren
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
130
2017-04-29
20:00
Kerckvoorde Patrick
Snyers Tom
3 - 2
Kindermans Eddy
Roux Sébastien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
131
2017-04-29
20:00
Blancke Luc
Cnudde Peter
3 - 2
Lycops Dirk
Voets Jos
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
132
2017-04-29
20:00
Heusdens Jurian
Skalski Tomasz
3 - 0
Christiaens Dirk
Raes Eduard
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
133
2017-04-29
20:00
De Sterck Stein
Jonckers Tim
3 - 1
Dispas Olivier
Van Daele Bert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
134
2017-04-29
17:30
Broeckx Thomas
Vermeiren Kristof
3 - 1
Hulsbosch Michael
Leclercq Julien
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
135
2017-04-29
17:30
Pelgrims Wesley
Van Broeckhoven Michel
2 - 3
Jaegers Phuntsok
Van Hove-Speltincx Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
136
2017-04-29
17:30
Kempenaers Gert
Vandevoort Kevin
3 - 1
Moermans Johny
Pauly Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
137
2017-04-30
20:00
Castelein Cliff
Van Eetvelde Steve
0 - 3
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
138
2017-04-30
20:00
Mariën Christoph
Sablon Yannick
2 - 3
Schelfhaut Jesse
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
139
2017-04-30
20:00
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
3 - 2
Hanssens Kevin
Mertens Ben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
140
2017-04-30
20:00
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
3 - 2
Jans Wendy
van Herk Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
141
2017-04-30
17:30
Snijders Tom
Vastenavondt Tomas
3 - 1
Bokken Mathijs
Mercurio Claudio
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
142
2017-04-30
17:30
Feyten Fabrice
Groessens Michel
3 - 1
Cornitensis Rik
Duchateau Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
143
2017-04-30
17:30
Notte Filip
Piscador Yannick
1 - 3
Mortier Olivier
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
144
2017-04-30
17:30
Van Landeghem Andy
Van Puyenbroeck Tijs
0 - 3
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 16
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
145
2017-05-01
10:00
Brecel Luca
Sokolowski Sybren
3 - 0
Kerckvoorde Patrick
Snyers Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
146
2017-05-01
10:00
Blancke Luc
Cnudde Peter
1 - 3
Heusdens Jurian
Skalski Tomasz
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
147
2017-05-01
10:00
De Sterck Stein
Jonckers Tim
0 - 3
Broeckx Thomas
Vermeiren Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
148
2017-05-01
10:00
Jaegers Phuntsok
Van Hove-Speltincx Kevin
3 - 0
Kempenaers Gert
Vandevoort Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
149
2017-05-01
10:00
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
3 - 0
Schelfhaut Jesse
Vanoppen Kobe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
150
2017-05-01
10:00
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
2 - 3
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
151
2017-05-01
10:00
Snijders Tom
Vastenavondt Tomas
1 - 3
Feyten Fabrice
Groessens Michel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
152
2017-05-01
10:00
Mortier Olivier
Vervondel Yorben
3 - 0
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Quarter Finals
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
153
2017-05-01
12:30
Brecel Luca
Sokolowski Sybren
3 - 1
Heusdens Jurian
Skalski Tomasz
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
154
2017-05-01
12:30
Broeckx Thomas
Vermeiren Kristof
0 - 3
Jaegers Phuntsok
Van Hove-Speltincx Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
155
2017-05-01
12:30
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
3 - 2
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
156
2017-05-01
12:30
Feyten Fabrice
Groessens Michel
2 - 3
Mortier Olivier
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Semi Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
157
2017-05-01
15:00
Brecel Luca
Sokolowski Sybren
4 - 1
Jaegers Phuntsok
Van Hove-Speltincx Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
158
2017-05-01
15:00
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
4 - 3
Mortier Olivier
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Final
Best of 9 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
159
2017-05-01
18:00
Brecel Luca
Sokolowski Sybren
5 - 2
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
  • BSF
  • Loterij
  • BSF 2
  • loterij
  • BSF 3
  • loterij
Gewest VSF+
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
BSF vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2019 BSF vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue