Taal: NL EN
Gewest BBSA - Nationaal
Aramith Billiard Balls. Kijk op www.saluc.com! Euro Millions

Tornooien » BK Doubles BK

Details
 
BK Doubles BK
Rangnummer
BK
Type
Andere 2
Leiding
VSF+
Periode
2018-05-10 tot 2018-05-13
Club
BK 2018 (Sint-Truiden)
Deelnemers
129
Info
Op donderdag 10/5 en zaterdag 12/5 worden de voorrondes gespeeld. Op zondag 13/5 wordt er vanaf 1/8 tem finale gespeeld.
Last 160
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
1
2018-05-10
10:00
Derden Derk
Schmitz Thierry
0 - 3
Huyghe Tamara
Mortelé Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
2
2018-05-10
?
Ilsbroekx Wim
Schurmans Kristof
1 - 0
seed-160
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
3
2018-05-10
?
Lenaers Nico
Roosen Wim
1 - 0
seed-145
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
4
2018-05-10
?
Brepoels Luc
Driesen Frank
1 - 0
seed-144
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
5
2018-05-10
?
Blanchart Michel
Rolland Guy
1 - 0
seed-137
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
6
2018-05-10
?
Deroose Dennis
Deroose Danny
1 - 0
seed-152
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
7
2018-05-10
?
Jans Nico
Slegers Marc
1 - 0
seed-153
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
8
2018-05-10
?
Ieraci Michelino
Klein Olivier
1 - 0
seed-136
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
9
2018-05-10
?
Decelle Pieter
Strubbe Peter
1 - 0
seed-133
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
10
2018-05-10
?
Meekers Tim
Saenen Yannick
1 - 0
seed-156
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
11
2018-05-10
?
Beckers Gil
Paessens Peter
1 - 0
seed-149
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
12
2018-05-10
?
Dierick Patrice
Fontenelle Francis
1 - 0
seed-140
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
13
2018-05-10
?
Caro Giancarlo
Di Franco Jean-Luc
1 - 0
seed-141
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
14
2018-05-10
?
Leclercq Georges
Monette Frank
1 - 0
seed-148
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
15
2018-05-10
?
Montes Lorenzo Yago
Van de Velde Jeffrey
1 - 0
seed-157
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
16
2018-05-10
?
Bellers Tim
Corens David
1 - 0
seed-132
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
17
2018-05-12
?
Fransens Roger
Kouklous Dimitrios
1 - 0
seed-131
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
18
2018-05-12
?
De Joncker Bruno
Wittebols Rupert
1 - 0
seed-158
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
19
2018-05-12
?
Van de Voorde-Van Bocxlaer Freek
Van de Voorde-Van Bocxlaer Thor
1 - 0
seed-147
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
20
2018-05-12
?
De Bouw Martin
De Leenheer Steven
1 - 0
seed-142
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
21
2018-05-12
?
Decousemaecker Michael
Depuydt Kenneth
1 - 0
seed-139
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
22
2018-05-12
?
Bernaerts Xavier
Helsen Kurt
1 - 0
seed-150
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
23
2018-05-12
?
Verachtert Didier
Vermeyen Roel
1 - 0
seed-155
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
24
2018-05-12
?
Houbracken Wim
Michiels Geert
1 - 0
seed-134
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
25
2018-05-12
?
Hooyberghs Kris
Van Meensel Tom
1 - 0
seed-135
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
26
2018-05-12
?
De Wit Matthias
Hooyberghs Toon
1 - 0
seed-154
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
27
2018-05-12
?
Gerits Timmy
Gerits Dietrich
1 - 0
seed-151
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
28
2018-05-12
?
De Gendt Sven
Strijmeersch Jeoffrey
1 - 0
seed-138
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
29
2018-05-12
?
Debay Kevin
Vuurstaek Rudi
1 - 0
seed-143
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
30
2018-05-12
?
Jamart Jerome
Lozano-Martinez Emmanuel
1 - 0
seed-146
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
31
2018-05-12
?
Verherstraeten Jan
Verherstraeten Matthijs
1 - 0
seed-159
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
32
2018-05-12
?
Ferry Charles
Welle Francis
1 - 0
seed-130
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier: n.v.t.
Last 128
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
33
2018-05-10
12:30
Ghys Didier
Staes Tim
3 - 0
Huyghe Tamara
Mortelé Jan
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
34
2018-05-10
10:00
Rogier Arnaud
Rogier David
0 - 3
Ilsbroekx Wim
Schurmans Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
35
2018-05-10
10:00
Fraiture David
Lefevre Fernand
0 - 3
Lenaers Nico
Roosen Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
36
2018-05-10
10:00
Cosyns Jimmy
Menegotto Bruno
0 - 3
Brepoels Luc
Driesen Frank
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
37
2018-05-10
10:00
Boi Gino
Tytgat Kurt
0 - 3
Blanchart Michel
Rolland Guy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
38
2018-05-10
10:00
Budo Pascal
Cleynen Rohnny
3 - 1
Deroose Dennis
Deroose Danny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
39
2018-05-10
10:00
Demeester Emilie
Lemiel Jennifer
0 - 3
Jans Nico
Slegers Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
40
2018-05-10
10:00
Hammas Youssef
Sahebzada Elyas
1 - 3
Ieraci Michelino
Klein Olivier
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
41
2018-05-10
10:00
Croymans Henri
Le Marchand Thierry
0 - 3
Decelle Pieter
Strubbe Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
42
2018-05-10
10:00
Arraoui Abdesselam
Taimount Mohamed
1 - 3
Meekers Tim
Saenen Yannick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
43
2018-05-10
10:00
D´havé Benoit
Hautekeete Mario
3 - 0
Beckers Gil
Paessens Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
44
2018-05-10
10:00
Deborggraeve Michel
Wagemans Stefan
1 - 3
Dierick Patrice
Fontenelle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
45
2018-05-10
10:00
Laureys Dany
Wyns Ronny
1 - 3
Caro Giancarlo
Di Franco Jean-Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
46
2018-05-10
10:00
Minne Leander
Termote Steven
3 - 1
Leclercq Georges
Monette Frank
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
47
2018-05-10
10:00
Ector Joery
Faessen Bjorn
2 - 3
Montes Lorenzo Yago
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
48
2018-05-10
10:00
Keller Olivier
Wilhelmy Frederic
1 - 3
Bellers Tim
Corens David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
49
2018-05-12
10:00
Geurs Steven
Wittoeck Davy
3 - 1
Fransens Roger
Kouklous Dimitrios
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
50
2018-05-12
10:00
Bossaert Jan
Callaert Mario
3 - FF
De Joncker Bruno
Wittebols Rupert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
51
2018-05-12
10:00
Lambrechts Shawn
Renette Robin
0 - 3
Van de Voorde-Van Bocxlaer Freek
Van de Voorde-Van Bocxlaer Thor
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
52
2018-05-12
10:00
Bartholomé David
Daniëls Wim
3 - 1
De Bouw Martin
De Leenheer Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
53
2018-05-12
10:00
Wawrzak Janny
Winters Patrick
3 - 1
Decousemaecker Michael
Depuydt Kenneth
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
54
2018-05-12
10:00
Hoebers Bert
Van Oppen Raf
3 - 0
Bernaerts Xavier
Helsen Kurt
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
55
2018-05-12
10:00
Monard Andries
Poilvache Bjorn
3 - 2
Verachtert Didier
Vermeyen Roel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
56
2018-05-12
10:00
Celen Ken
Clauw Dimitri
0 - 3
Houbracken Wim
Michiels Geert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
57
2018-05-12
10:00
Eens Melissa
Vitali Marco
0 - 3
Hooyberghs Kris
Van Meensel Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
58
2018-05-12
10:00
De Staelen Hendrik
Van Oostveldt Jelle
3 - FF
De Wit Matthias
Hooyberghs Toon
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
59
2018-05-12
10:00
Bockstaele Ronny
Taerwe Mathias
FF - 3
Gerits Timmy
Gerits Dietrich
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
60
2018-05-12
10:00
Hoes Yorrit
Pauwels Luc
3 - 1
De Gendt Sven
Strijmeersch Jeoffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
61
2018-05-12
10:00
Lepers Frederic
Proot Sven
3 - FF
Debay Kevin
Vuurstaek Rudi
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
62
2018-05-12
10:00
Geraci Salvatore
Vassallo Bruno
0 - 3
Jamart Jerome
Lozano-Martinez Emmanuel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
63
2018-05-12
10:00
Remouchamps Steve
Smeets David
3 - 2
Verherstraeten Jan
Verherstraeten Matthijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
64
2018-05-12
10:00
Crabbé Tim
Crabbé Eddy
1 - 3
Ferry Charles
Welle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 96
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
65
2018-05-10
15:00
Gustin Thierry
Overath Didier
2 - 3
Ghys Didier
Staes Tim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
66
2018-05-10
12:30
Godeyne Nicky
Smeulders Ivo
3 - 0
Ilsbroekx Wim
Schurmans Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
67
2018-05-10
12:30
Di Grigorio Sebastien
Marchica Vincenzo
3 - 0
Lenaers Nico
Roosen Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
68
2018-05-10
12:30
Struijs Jeroen
Van den Eynde Tom
3 - 2
Brepoels Luc
Driesen Frank
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
69
2018-05-10
12:30
Dubois Nico
Hemelsoet Rene
3 - 2
Blanchart Michel
Rolland Guy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
70
2018-05-10
12:30
Standaert Tony
Verheyde Gino
0 - 3
Budo Pascal
Cleynen Rohnny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
71
2018-05-10
12:30
Peetermans Johnny
Stippelmans Nico
3 - 0
Jans Nico
Slegers Marc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
72
2018-05-10
12:30
Kaerts Bjorn
Wuyts Joeri
3 - 0
Ieraci Michelino
Klein Olivier
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
73
2018-05-10
12:30
Bonne Chris
Igten Yassine
3 - 0
Decelle Pieter
Strubbe Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
74
2018-05-10
12:30
Heyselberghs Steven
Simoens Luk
3 - 1
Meekers Tim
Saenen Yannick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
75
2018-05-10
15:00
Jansen Nick
Van Den Broeck Kevin
1 - 3
D´havé Benoit
Hautekeete Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
76
2018-05-10
12:30
Defoin Simon
Vanoppen Kobe
2 - 3
Dierick Patrice
Fontenelle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
77
2018-05-10
12:30
Debruyn Stefan
Geerts Merijn
1 - 3
Caro Giancarlo
Di Franco Jean-Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
78
2018-05-10
12:30
Fontaine Benoit
Herman Christophe
3 - 1
Minne Leander
Termote Steven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
79
2018-05-10
12:30
Dispas Olivier
Van Daele Bert
2 - 3
Montes Lorenzo Yago
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
80
2018-05-10
12:30
Nagels Gunter
Vanpelt Gabriel
0 - 3
Bellers Tim
Corens David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
81
2018-05-12
12:30
Jacobs Kevin
Voets Jos
3 - 1
Geurs Steven
Wittoeck Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
82
2018-05-12
12:30
Delanoy Senne
Hulsbosch Michael
3 - 0
Bossaert Jan
Callaert Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
83
2018-05-12
12:30
Pelgrims Wesley
Van Broeckhoven Michel
3 - 0
Van de Voorde-Van Bocxlaer Freek
Van de Voorde-Van Bocxlaer Thor
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
84
2018-05-12
12:30
Kesteloot Jan
Maesen Dirk
0 - 3
Bartholomé David
Daniëls Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
85
2018-05-12
12:30
Van Impe Kristof
Van Puyenbroeck Tijs
3 - 0
Wawrzak Janny
Winters Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
86
2018-05-12
12:30
Geysels Patrick
Verelst Paul
1 - 3
Hoebers Bert
Van Oppen Raf
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
87
2018-05-12
12:30
Snijders Tom
Vastenavondt Tomas
3 - 1
Monard Andries
Poilvache Bjorn
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
88
2018-05-12
12:30
Alaerts Robby
Lambeens Kevin
3 - 0
Houbracken Wim
Michiels Geert
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
89
2018-05-12
12:30
Francken Herman
Van Gysel Nicolas
3 - 2
Hooyberghs Kris
Van Meensel Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
90
2018-05-12
12:30
De Bruyn Kristof
De Regge Bart
2 - 3
De Staelen Hendrik
Van Oostveldt Jelle
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
91
2018-05-12
12:30
Dethier Pierre
Hesemans Benny
3 - 1
Gerits Timmy
Gerits Dietrich
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
92
2018-05-12
12:30
Smessaert Rob
Verhevick Kristof
3 - 1
Hoes Yorrit
Pauwels Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
93
2018-05-12
12:30
Moeyersons Serge
Vanoirbeek Tom
3 - 0
Lepers Frederic
Proot Sven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
94
2018-05-12
12:30
Gurny Jan
Nys Kris
3 - 0
Jamart Jerome
Lozano-Martinez Emmanuel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
95
2018-05-12
12:30
De Mol Gery
Termote Serge
3 - 1
Remouchamps Steve
Smeets David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
96
2018-05-12
12:30
Cornitensis Rik
Duchateau Patrick
3 - 0
Ferry Charles
Welle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 64
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
97
2018-05-10
17:30
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
3 - 1
Ghys Didier
Staes Tim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
98
2018-05-10
15:00
Blancke Luc
Cnudde Peter
3 - 2
Godeyne Nicky
Smeulders Ivo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
99
2018-05-10
15:00
Feyten Fabrice
Groessens Michel
3 - 1
Di Grigorio Sebastien
Marchica Vincenzo
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
100
2018-05-10
15:00
Heusdens Jurian
Skalski Tomasz
3 - 0
Struijs Jeroen
Van den Eynde Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
101
2018-05-10
15:00
Heirewegh Luc
Vanhee Nick
3 - 1
Dubois Nico
Hemelsoet Rene
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
102
2018-05-10
15:00
Kempenaers Gert
Vandevoort Kevin
2 - 3
Budo Pascal
Cleynen Rohnny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
103
2018-05-10
15:00
Corten Jan
Sokolowski Sybren
1 - 3
Peetermans Johnny
Stippelmans Nico
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
104
2018-05-10
15:00
Heynderickx Alwin
Tan Wang Chooi
1 - 3
Kaerts Bjorn
Wuyts Joeri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
105
2018-05-10
15:00
Chaumont Pascal
Delsemme Patrick
3 - 1
Bonne Chris
Igten Yassine
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
106
2018-05-10
15:00
Van De Parre Daan
Van Ruysseveldt Alex
3 - 1
Heyselberghs Steven
Simoens Luk
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
107
2018-05-10
15:00
Mariën Christoph
Verbeeck Serge
3 - 0
D´havé Benoit
Hautekeete Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
108
2018-05-10
15:00
Lievens Serge
Nelemans Jean-Pierre
3 - 0
Dierick Patrice
Fontenelle Francis
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
109
2018-05-10
15:00
Bokken Mathijs
Mercurio Claudio
3 - 1
Caro Giancarlo
Di Franco Jean-Luc
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
110
2018-05-10
15:00
De Mooter Bart
Van Goubergen Tim
2 - 3
Fontaine Benoit
Herman Christophe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
111
2018-05-10
15:00
Kindermans Eddy
Minguet Didier
3 - 1
Montes Lorenzo Yago
Van de Velde Jeffrey
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
112
2018-05-10
15:00
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
3 - 1
Bellers Tim
Corens David
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
113
2018-05-12
15:00
Poelmans Rudy
T´Syen Chris
3 - 0
Jacobs Kevin
Voets Jos
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
114
2018-05-12
15:00
Castelein Cliff
Van Eetvelde Steve
3 - 2
Delanoy Senne
Hulsbosch Michael
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
115
2018-05-12
15:00
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
3 - 2
Pelgrims Wesley
Van Broeckhoven Michel
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
116
2018-05-12
15:00
Depuydt Geert
Vandenbohede Olivier
2 - 3
Bartholomé David
Daniëls Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
117
2018-05-12
15:00
Andries Wim H.
Vertommen Peter
2 - 3
Van Impe Kristof
Van Puyenbroeck Tijs
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
118
2018-05-12
15:00
Demuynck Nick
Vanthournout Lieven
3 - 2
Hoebers Bert
Van Oppen Raf
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
119
2018-05-12
15:00
De Wit Tom
Snyers Tom
3 - 0
Snijders Tom
Vastenavondt Tomas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
120
2018-05-12
15:00
Moermans Johny
Pauly Davy
3 - 1
Alaerts Robby
Lambeens Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
121
2018-05-12
15:00
Leclercq Julien
Mertens Ben
3 - 0
Francken Herman
Van Gysel Nicolas
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
122
2018-05-12
15:00
Mortier Olivier
Vervondel Yorben
3 - 0
De Staelen Hendrik
Van Oostveldt Jelle
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
123
2018-05-12
15:00
Broeckx Thomas
Broeckx Sander
FF - 3
Dethier Pierre
Hesemans Benny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
124
2018-05-12
15:00
De Witte Tino
Hanssens Kevin
3 - 1
Smessaert Rob
Verhevick Kristof
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
125
2018-05-12
15:00
De Roeck Wim
Maes Eric
2 - 3
Moeyersons Serge
Vanoirbeek Tom
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
126
2018-05-12
15:00
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
3 - 0
Gurny Jan
Nys Kris
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
127
2018-05-12
15:00
Kverh Eddy
Raymakers Dieter
3 - 0
De Mol Gery
Termote Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
128
2018-05-12
15:00
Jans Wendy
van Herk Mario
3 - 2
Cornitensis Rik
Duchateau Patrick
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 32
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
129
2018-05-10
20:00
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
3 - 0
Blancke Luc
Cnudde Peter
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
130
2018-05-10
17:30
Feyten Fabrice
Groessens Michel
2 - 3
Heusdens Jurian
Skalski Tomasz
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
131
2018-05-10
17:30
Heirewegh Luc
Vanhee Nick
2 - 3
Budo Pascal
Cleynen Rohnny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
132
2018-05-10
17:30
Peetermans Johnny
Stippelmans Nico
2 - 3
Kaerts Bjorn
Wuyts Joeri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
133
2018-05-10
17:30
Chaumont Pascal
Delsemme Patrick
3 - 1
Van De Parre Daan
Van Ruysseveldt Alex
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
134
2018-05-10
17:30
Mariën Christoph
Verbeeck Serge
3 - 1
Lievens Serge
Nelemans Jean-Pierre
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
135
2018-05-10
17:30
Bokken Mathijs
Mercurio Claudio
1 - 3
Fontaine Benoit
Herman Christophe
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
136
2018-05-10
17:30
Kindermans Eddy
Minguet Didier
2 - 3
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
137
2018-05-12
17:30
Poelmans Rudy
T´Syen Chris
1 - 3
Castelein Cliff
Van Eetvelde Steve
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
138
2018-05-12
17:30
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
3 - 0
Bartholomé David
Daniëls Wim
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
139
2018-05-12
17:30
Van Impe Kristof
Van Puyenbroeck Tijs
3 - 0
Demuynck Nick
Vanthournout Lieven
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
140
2018-05-12
17:30
De Wit Tom
Snyers Tom
1 - 3
Moermans Johny
Pauly Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
141
2018-05-12
17:30
Leclercq Julien
Mertens Ben
3 - 0
Mortier Olivier
Vervondel Yorben
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
142
2018-05-12
17:30
Dethier Pierre
Hesemans Benny
1 - 3
De Witte Tino
Hanssens Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
143
2018-05-12
17:30
Moeyersons Serge
Vanoirbeek Tom
0 - 3
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
144
2018-05-12
17:30
Kverh Eddy
Raymakers Dieter
2 - 3
Jans Wendy
van Herk Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Last 16
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
145
2018-05-13
10:00
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
3 - 2
Heusdens Jurian
Skalski Tomasz
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
146
2018-05-13
10:00
Budo Pascal
Cleynen Rohnny
3 - 1
Kaerts Bjorn
Wuyts Joeri
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
147
2018-05-13
10:00
Chaumont Pascal
Delsemme Patrick
3 - 2
Mariën Christoph
Verbeeck Serge
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
148
2018-05-13
10:00
Fontaine Benoit
Herman Christophe
0 - 3
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
149
2018-05-13
10:00
Castelein Cliff
Van Eetvelde Steve
2 - 3
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
150
2018-05-13
10:00
Van Impe Kristof
Van Puyenbroeck Tijs
2 - 3
Moermans Johny
Pauly Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
151
2018-05-16
15:00
Leclercq Julien
Mertens Ben
FF - 3
De Witte Tino
Hanssens Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
152
2018-05-13
10:00
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
3 - 2
Jans Wendy
van Herk Mario
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Quarter Finals
Best of 5 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
153
2018-05-13
12:30
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
3 - 2
Budo Pascal
Cleynen Rohnny
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
154
2018-05-13
12:30
Chaumont Pascal
Delsemme Patrick
1 - 3
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
155
2018-05-13
12:30
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
3 - 2
Moermans Johny
Pauly Davy
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
156
2018-05-13
12:30
De Witte Tino
Hanssens Kevin
3 - 1
Durnez Amedeo
Van Wassenhove Cédric
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Semi Finals
Best of 7 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
157
2018-05-13
15:00
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
4 - 0
Degenaers Dave
Van Roy Jurgen
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
158
2018-05-13
15:00
Depoorter Edwin
Durnez Pascal
2 - 4
De Witte Tino
Hanssens Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
Final
Best of 9 frames
Nummer
Datum
Tijd
Speler 1
Resultaat
Speler 2
Opties
159
2018-05-13
18:00
De Staelen Laurens
Vandersteen Alain
0 - 5
De Witte Tino
Hanssens Kevin
Wedstrijd gespeeldWedstrijdformulier
  • Loterij
  • aramith
  • loterij
  • aramith
  • loterij
Gewest BBSA - Nationaal
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
World Snooker
BOIC - Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité
EBSA - European Billards & Snooker Association
IBSF - International Billiards & Snooker Federation
BBSA vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2018 BBSA vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue