Taal: NL EN
Gewest BBSA - Nationaal
Aramith Billiard Balls. Kijk op www.saluc.com! Euro Millions
De nationale snookerkampioenschappen 2017 zullen van 29 april t.e.m. 28 mei worden gespeeld in de sporthal Sint-Pieter te Sint-Truiden waar een neutrale venue met 16 snookertafels zal worden ingericht om alle wedstrijden te kunnen plannen voor de categoriën CADETS, JUNIORS, LADIES, MASTERS OVER 40, MASTERS OVER 50, MEN en ROLSTOELSNOOKER.  Ook de kampioenschappen voor de TEAMS, de DOUBLES maar ook de REFEREES zijn ingepland. 
 
Alle spelers, die zich voor één of meerdere kampioenschappen kunnen kwalificeren via de nationale en/of de gewestelijke tornooien en competities, zullen tijdig een uitnodiging ontvangen.  Een uitzondering op deze algemene regel zijn de deelnemers aan het BK Doubles waarbij alle leden vrij kunnen inschrijven.
 

BK 2018 -  PLANNING
 
 
 

 


WEDSTRIJDTABELLEN - RESULTATEN
 

 

Kampioenschappen  -  2018 -  Championnats

 

 

 

 

 

 

donderdag 10 mei 2018

10:00

DOUBLES

Last 160

QR

Best of 5

12:30

DOUBLES

Last 128

QR

Best of 5

15:00

DOUBLES

Last 96

QR

Best of 5

17:30

DOUBLES

Last 64

QR

Best of 5

19:00

DOUBLES

Last 32

QR

Best of 5

 

 

 

 

 

 

vrijdag 11 mei 2018

10:00

TEAMS

group A + B + C + D

 

12 frames

13:00

TEAMS

group A + B + C + D

 

12 frames

16:00

TEAMS

group A + B + C + D

 

12 frames

18:30

TEAMS

quarter-finals A/B/C/D

1/4th

Best of 19

 

 

 

 

 

 

zaterdag 12 mei 2018

10:00

DOUBLES

Last 160

QR

Best of 5

12:30

DOUBLES

Last 128

QR

Best of 5

15:00

DOUBLES

Last 96

QR

Best of 5

17:30

DOUBLES

Last 64

QR

Best of 5

19:00

DOUBLES

Last 32

QR

Best of 5

 

 

 

 

 

 

zondag 13 mei 2018

10.00

DOUBLES

Last 16

1/8th

Best of 5

Under 18

Last 16

1/8th

Best of 7

12.30

DOUBLES

Quarters

1/4th

Best of 5

Under 18

Quarters

1/4th

Best of 7

15.00

DOUBLES

semi-finals

1/2th

Best of 7

ROLSTOELSNOOKER

F I N A L

Best of 5

Under 18

semi-finals

1/2th

Best of 7

18.00

DOUBLES

F I N A L

Best of 7

Under 18

F I N A L

Best of 9

 

 

 

 

 

 

woensdag 16 mei 2018

15.00

MASTERS - over 60

Last 16

1/8th

Best of 5

17.30

MASTERS - over 60

quarter-finals

1/4th

Best of 5

20.00

MASTERS - over 60

semi-finals

1/2th

Best of 5

 

 

 

 

 

 

vrijdag 18 mei 2018

10:00

BK REFEREES

 

20:00

TEAMS

semi-finals

1/2th

Best of 19

 

 

 

 

 

 

zaterdag 19 mei 2018

10:00

MASTERS - over 40

Last 32

1/16th

Best of 5

12.00

Under 21

Last 16

1/8th

Best of 7

MASTERS - over 40

Last 16

1/8th

Best of 7

15.00

Under 21

quarter-finals

1/4th

Best of 7

MASTERS - over 40

quarter-finals

1/4th

Best of 7

18.00

Under 21

semi-finals

1/2th

Best of 9

MASTERS - over 40

semi-finals

1/2th

Best of 7

 

 

 

 

 

 

zondag 20 mei 2018

9:00

MEN

Last 96 - 1

L96

Best of 5

11:00

MEN

Last 64 - 1

L64

Best of 7

14:00

MEN

Last 112

L112

Best of 5

Last 32 - 1

1/16th

Best of 7

16:00

MEN

Last 112

L112

Best of 5

Last 96 - 2

L96

Best of 5

18:00

MEN

Last 64 - 2

L64

Best of 7

Last 96 - 2

L96

Best of 5

20:00

MEN

Last 64 - 2

L64

Best of 7

 

 

 

 

 

 

maandag 21 mei 2018

10.00

MASTERS - over 50

Last 24

1/16th

Best of 5

Under 16

Last 12

1/8th

Best of 5

LADIES

Last 12

1/8th

Best of 5

12.30

MASTERS - over 50

Last 16

1/8th

Best of 5

Under 16

quarter-finals

1/4th

Best of 5

LADIES

quarter-finals

1/4th

Best of 5

15.00

MASTERS - over 50

quarter-finals

1/4th

Best of 5

Under 16

semi-finals

1/2th

Best of 5

LADIES

semi-finals

1/2th

Best of 5

17.00

MEN

Last 32 - 2

1/16th

Best of 7

MEN

Last 16 - 1

1/8th

Best of 9

19:00

MEN

Last 16 - 2

1/8th

Best of 9

 

 

 

 

 

 

vrijdag 25 mei 2018

20:00

TEAMS

F I N A L

Best of 19

 

 

 

 

 

 

zaterdag 26 mei 2018

11.00

MASTERS - over 50

semi-final 1

1/2th

Best of 5

Under 16

F I N A L

Best of 7

13.00

MEN

quarter-finals

1/4th

Best of 9

MASTERS - over 50

semi-final 2

1/2th

Best of 5

17.00

MASTERS - over 50

F I N A L

Best of 7

MEN

semi-finals

1/2th

Best of 11

 

 

 

 

 

 

zondag 27 mei 2018

11.00

Under 21

F I N A L

Best of 11

LADIES

F I N A L

Best of 7

MASTERS - over 60

F I N A L

Best of 5

MASTERS - over 40

F I N A L

Best of 9

MEN

F I N A L   part 1

Best of 13

14:00

MEN

F I N A L   part 2

Best of 13


 
De speeluren, wedstrijdtabellen en resultaten van de individuele kampioenschappen
en kampioenschap dubbels, met details van de scores, komen onder het menu tornooien.
De individuele kampioenschappen betreft de categorieën :
Under 16, Under 18, ladies, men, masters +40, masters +50, masters +60 en doubles.
 
Voor foto´s BK 2015, 2016 en 2017 bezoek ELLEN DEMARRE op facebook !






  • Loterij
  • aramith
  • loterij
  • aramith
  • loterij
Gewest BBSA - Nationaal
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
World Snooker
BOIC - Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité
EBSA - European Billards & Snooker Association
IBSF - International Billiards & Snooker Federation
BBSA vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2018 BBSA vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue