Taal: NL EN
Gewest BBSA - Nationaal
Aramith Billiard Balls. Kijk op www.saluc.com! Euro Millions
De nationale snookerkampioenschappen 2019 zullen van 17 mei t.e.m. 2 juni worden gespeeld in de sporthal Sint-Pieter te Sint-Truiden waar een neutrale venue met 16 snookertafels zal worden ingericht om alle wedstrijden te kunnen plannen voor de categoriën UNDER 14, UNDER 16, UNDER 18, UNDER 21, LADIES, MASTERS OVER 40, MASTERS OVER 50, MASTERS OVER 60, MEN en ROLSTOELSNOOKER.  Ook de kampioenschappen voor de TEAMS, de DOUBLES maar ook de REFEREES zijn ingepland. 
 
Alle spelers, die zich voor één of meerdere kampioenschappen kunnen kwalificeren via de nationale en/of de gewestelijke tornooien en competities, zullen tijdig een uitnodiging ontvangen.  Een uitzondering op deze algemene regel zijn de deelnemers aan het BK Doubles waarbij alle leden vrij kunnen inschrijven.
 

BK 2019 -  PLANNING
 
 
 

 


WEDSTRIJDTABELLEN - RESULTATEN
 
Dit is de definitieve planning voor het BK 2019

 

Kampioenschappen  -  2019 -  Championnats

 

 

 

 

 

 

zaterdag 18 mei 2019

9:00

MASTERS - over 40

Last 32

1/16th

Best of 5

11:00

MASTERS - over 40

Last 16

1/8th

Best of 7

Under 21

Last 16

1/8th

Best of 7

13:30

DOUBLES

Qualifying 1

QR

Best of 5

14:30

MASTERS - over 40

Quarters

QR

Best of 7

Under 21

Quarters

QR

Best of 7

16:00

DOUBLES

Qualifying 2

QR

Best of 5

17:00

MASTERS - over 40

semi-finals

1/2th

Best of 7

LADIES

Last 12

1/8th

Best of 5

Under 21

semi-finals

1/2th

Best of 9

18:30

DOUBLES

Last 64

QR

Best of 5

19:30

LADIES

quarter-finals

1/4th

Best of 5

 

 

 

 

 

 

zondag 19 mei 2019

9.00

MASTERS - over 50

Last 32

1/16th

Best of 5

11.00

MASTERS - over 50

Last 16

1/8th

Best of 5

Under 18

Last 16

1/8th

Best of 7

13.00

MASTERS - over 50

Quarters

QR

Best of 5

DOUBLES

Qualifying 1

QR

Best of 5

Under 18

Quarters

QR

Best of 7

15:30

DOUBLES

Qualifying 2

QR

Best of 5

LADIES

semi-finals

1/2th

Best of 5

16.00

MASTERS - over 50

semi-finals

1/2th

Best of 5

Under 18

semi-finals

1/2th

Best of 7

18:00

DOUBLES

Last 64

QR

Best of 5

19.00

MASTERS - over 50

F I N A L

Best of 7

LADIES

F I N A L

Best of 7

Under 18

F I N A L

Best of 7

 

 

 

 

 

 

vrijdag 24 mei 2019

10:00

TEAMS

group A + B + C + D

 

12 frames

13:00

TEAMS

group A + B + C + D

 

12 frames

16:00

TEAMS

group A + B + C + D

 

12 frames

18:30

TEAMS

quarter-finals A/B/C/D

1/4th

Best of 19

 

 

 

 

 

 

zaterdag 25 mei 2019

9:00

MEN

Last 128

L128

Best of 5

11:00

MEN

Last 128

L128

Best of 5

13:00

MEN

Last 96

L96

Best of 5

15:00

MEN

Last 96

L96

Best of 5

17:00

MEN

Last 64

L64

Best of 7

19:30

MEN

Last 64

L64

Best of 7

 

 

 

 

 

 

zondag 26 mei 2019

11:00

MEN

Last 32 

1/16th

Best of 7

13:30

MEN

Last 16 

1/8th

Best of 9

MASTERS - over 60

Last 16

1/8th

Best of 5

16:00

Under 16

Last 12

1/8th

Best of 5

MASTERS - over 60

quarter-finals

1/4th

Best of 5

18:00

Under 16

quarter-finals

1/4th

Best of 5

TEAMS

semi-finals

1/2th

Best of 19

20:00

MASTERS - over 60

semi-finals

1/2th

Best of 5

Under 16

semi-finals

1/2th

Best of 5

TEAMS

F I N A L

Best of 19

MASTERS - over 40

F I N A L

Best of 9

 

 

 

 

 

 

donderdag 30 mei 2019

9:00

DOUBLES

Qualifying 1

QR

Best of 5

11:30

DOUBLES

Qualifying 2

QR

Best of 5

14:00

DOUBLES

Last 64

QR

Best of 5

16:30

DOUBLES

Last 32

1/16th

Best of 5

19:00

DOUBLES

Last 16

1/8th

Best of 5

21:30

DOUBLES

Quarters

1/4th

Best of 5

 

 

 

 

 

 

vrijdag 31 mei 2019

10:00

BK REFEREES

 

19:00

DOUBLES

semi-finals

1/2th

Best of 7

21:00

DOUBLES

F I N A L

Best of 9

 

 

 

 

 

 

zaterdag 1 juni 2019

11:00

MEN

quarter-finals

1/4th

Best of 9

15:00

MEN

semi-finals

1/2th

Best of 11

Under 16

F I N A L

Best of 7

 

 

 

 

 

 

zondag 2 juni 2019

11.00

Under 21

F I N A L

Best of 11

MASTERS - over 60

F I N A L

Best of 5

ROLSTOELSNOOKER

F I N A L

Best of 5

MEN

F I N A L   part 1

Best of 13

14:00

MEN

F I N A L   part 2

Best of 13

 
 
De speeluren, wedstrijdtabellen en resultaten van de individuele kampioenschappen
en kampioenschap dubbels, met details van de scores, komen onder het menu tornooien.
De individuele kampioenschappen betreft de categorieën :
Under 14, Under 16, Under 18, Under 21, ladies, men, masters +40, masters +50, masters +60 en doubles.
 
Voor foto´s BK 2015, 2016, 2017 en 2018 bezoek ELLEN DEMARRE op facebook !






  • Loterij
  • aramith
  • loterij
  • aramith
  • loterij
Gewest BBSA - Nationaal
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
World Snooker
BOIC - Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité
EBSA - European Billards & Snooker Association
IBSF - International Billiards & Snooker Federation
BBSA vzw
Zuiderlaan 13
9000 Gent (Belgium)

E-mail: info@bbsa-snooker.be
© 2011-2019 BBSA vzw | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue